Więcej przestrzeni dyskowej dla smukłych laptopów

ToughArmor MB411SPO-2B to w pełni metalowy adapter na dysk HDD/SSD SATA/SAS zaprojektowany tak, aby mieścił się w 9,5-milimetrowej wnęce na napęd optyczny obecnej w nowych laptopach, komputerach stacjonarnych i stacjach roboczych. MB411SPO-2B używa metalowej konstrukcji w celu zapewnienia maksymalnej trwałości, jest ona w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki. Taca EZ Slide obsługuje dyski HDD i SSD o przekątnej 2,5 cala oraz wysokości 5-7 mm oraz zapewnia szybką i łatwą wymianę. Dodatkowo MB411SPO-2B gwarantuje prędkość transferu do 6 Gbps, przy czym złącze jest przystosowane do podłączenia dysku 10 000 razy.

Wysokowydajna funkcja “wymiany na gorąco” sprawia, że MB411SPO-2B jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują solidnej obudowy wysokiej jakości do przechowywania, transportu i ochrony poufnych danych np. w agencjach rządowych, cyfrowych kinach i małych firmach.

Kompatybilność ze smukłym napędem optycznym

ToughArmor MB411SPO-2B ma dokładnie tę samą konstrukcję, co ultracienki ODD, włączając w to wymiany, umiejscowienie portów i otwory montażowe, dzięki czemu idealnie pasuje do każdej 9,5-milimetrowej kieszeni na napęd optyczny. Dzięki ToughArmor MB411SPO-2B możesz szybko podłączyć 2,5″ dysk HDD/SSD SATA i wymieniać go na gorąco w dowolnym systemie posiadającą szczelinę na napęd optyczny np. w laptopach, komputerach rack, przemysłowych, stacjonarnych, systemach OEM/ODM, wbudowanych systemach sterowania i fabrycznych systemach automatyki.
MB411SPO-2B_device_in_odd_bay.jpg

Wymienialna 2,5″ konstrukcja

Smukła tacka EZ Slide wspiera technologię hot-swap, dzięki czemu konserwacja nie wymaga wysiłku w przypadku uszkodzenia dysku, transportu czy archiwizacji. Dzięki niej czas wymiany dysku ulega znacznej redukcji. Poza wytrzymałą i smukłą konstrukcją, tacki są wyposażone w solidne, metalowe ramki, które umożliwiają bezpieczne mocowanie i zabezpieczenie dysków (5-7 mm wysokości). Tym samym tworzą niezawodną, 2,5-calową zatokę do wymiany na gorąco dla każdej standardowej, ultracienkiej kieszeni na napęd optyczny. Taca EZ Slide jest również kompatybilna z ToughArmor MB993SK-B, co ułatwia wymianę między systemami.
MB411SPO-2B_drive_tray_installation.jpg

Wyjątkowa jakość

MB411SPO-2B ma metalową konstrukcję o dużej wytrzymałości, dzięki czemu jest zdolna wytrzymać wiele lat nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla urządzeń przemysłowych, które muszą spełniać wymogi niepalności.
MB411SPO-2B_full_metal_construction.jpg

Uniwersalizm i bezpieczeństwo

Aby zwiększyć użyteczność Twoich dysków twardych i SSD, na przedniej części adaptera znajduje się dioda LED, która ciągle informuje o stanie napędu. Technologia Active Power (APT) umożliwia włączenie urządzenia tylko wtedy, gdy napęd jest włożony do obudowy. ToughArmor MB411SPO-2B korzysta z pojedynczych, 13-pinowych kabli SATA do dostępu i zasilania.

Kompatybilny z laptopem (9,5 mm wysokości)

Przekształcenie kieszeni ODD na zatokę dla HDD/SSD z wymianą na gorącą jest bardzo proste. Niemniej jednak w niektórych laptopach znajduje się ramka z tyłu. Należy ją usunąć i zamontować na tyle MB411SPO-2B przed włożeniem do zatoki.

Dodaj komentarz