SteelSeries prezentuje Arctis 3 Bluetooth

SteelSeries zaprezentowało dziś nowe słuchawki dla graczy, Arctis 3 Bluetooth. Jako jedyne słuchawki Bluetooth na rynku umożliwiają użytkownikom odbiór dźwięku z dwóch urządzeń jednocześnie – jedno połączone za pomocą złącza jack 3.5mm, drugie poprzez bezprzewodową technologię Bluetooth. Gracze mogą w tym samym czasie połączyć się np. z mobilną aplikacją Discord na smartfonie, oraz z konsolą PlayStation, Xbox czy platformami VR. Dzięki temu czat i dźwięk z gry jest transmitowany do słuchawek jednocześnie. Z najnowszej technologii w Arctis 3 Bluetooth skorzystają również użytkownicy Nintendo Switch. Mogą oni jednocześnie korzystać z aplikacji chatu Nintendo Switch Online (poprzez Bluetooth) oraz z dźwięku z konsoli (poprzez jack 3.5mm). Arctis 3 Bluetooth to pierwsze słuchawki z taką kompatybilnością.

Fani przenośnych konsol do grania mogą, dzięki nowym słuchawkom SteelSeries, jednocześnie grać w swoje ulubione tytuły i słuchać muzyki czy audiobooka ze smartfonu. A wszystko to w drodze do szkoły czy pracy.

Manager działu Audio w SteelSeries, Brian Fallon: „Po raz pierwszy użytkownicy mogą jednocześnie odbierać dźwięk z dwóch źródeł: przez przewód i Bluetooth. Wielu graczy podczas grania korzysta z czatu czy słucha muzyki. Arctis 3 Bluetooth to produkt specjalnie dla nich. Od teraz nie trzeba iść na kompromisy, korzystać z dwóch par słuchawek, czy przełączać źródło dźwięku. Jack 3.5mm do grania – Bluetooth do czegokolwiek zapragniesz.”

„Zauważyliśmy, że gracze prześcigają się w pomysłach, jak połączyć dźwięk z konsoli i czat Discord.” – powiedział Eros Resmini, CMO Discord. „SteelSeries ułatwiło cały ten proces poprzez nową technologię w słuchawkach Arctis 3 Bluetooth. Dzięki temu więcej graczy będzie mogło kontaktować się przez Discord ze swoimi znajomymi.”

Arctis 3 Bluetooth zostały wyposażone w: autorskie przetworniki SteelSeries, skonstruowane pod kątem gier; dwukierunkowy, wysuwany mikrofon ClearCast; materiał AirWeave inspirowany odzieżą dla sportowców, oraz opaska jak z gogli narciarskich, które zapewniają komfortowe granie, nawet podczas wielogodzinnych sesji; wbudowany port dzielenia dźwięku; wymienny system kabli.

Słuchawki Arctis 3 Bluetooth są już dostępne w oficjalnym sklepie internetowym https://steelseries.com/arctisbt w cenie 149.99€. Do sklepów w Polsce trafią w ostatnim tygodniu grudnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 549 PLN.

Dodaj komentarz