Zbiłeś szybkę w swoim smartfonie? Odbierz rabat na naprawę w serwisie GoRepair

Na każdego posiadacza smartfona, który w dniach od 21 do 28 maja 2018 roku skorzysta z usług serwisu GoRepair.pl czekają atrakcyjne rabaty. Obniżki dotyczą wymiany pękniętych szybek oraz napraw pozostałych usterek urządzeń mobilnych. Podczas trwania okresu promocyjnego ceny usług serwisowych zostaną obniżone o: 20% w przypadku naprawy pękniętej szybki w smartfonie (bez wymiany całego modułu wyświetlacza i 10% dla napraw pozostałych usterek w modelach smartfonów, które znajdują się na liście w kreatorze wyceny naprawy. Przypominamy, że naprawa pękniętej szybki w smartfonie polega na wymianie wyłącznie uszkodzonego elementu – wyświetlacz pozostaje nietknięty. Dlatego warunkiem umożliwiającym naprawę w ten sposób jest sprawny ekran oraz pozostałe podzespoły smartfona.

Wykorzystanie tej metody pozwala nie tylko obniżyć koszty naprawy nawet o 50%, ale przede wszystkim pozwala zachować oryginalny wyświetlacz. Przy ekranach o wysokiej jakości i rozdzielczości – głównie AMOLED i Retina – ma to ogromne znaczenie.
Aby skorzystać z rabatu, należy zlecić naprawę poprzez formularz na stronie GoRepair.pl i podać kod „PROMOCJA-MAJ” w drugim kroku, w polu “Dodatkowe informacje“.

W okresie promocji wciąż obowiązują stałe, mocne strony oferty serwisu:
– bezpłatna diagnoza i wycena;
– darmowa przesyłka sprzętu kurierem w obie strony;
– 12 miesięcy gwarancji na każdą naprawę.

Regulamin akcji promocyjnej dostępny na stronie: bit.ly/GR-Regulamin-Promocji-2018

Dodaj komentarz