Cooler Master na Computex 2018

Jedno z największych wydarzeń w branży elektroniki użytkowej, Computex, skupia wszystkich dużych graczy światowego rynku hardware-IT. Na rozgrywającej się w stolicy Tajwanu imprezie, nie mogło zabraknąć też firmy Cooler Master. Co pokaże znany z obudów, układów chłodzenia i akcesoriów dla graczy producent podczas tegorocznej edycji Computexu? Cooler Master pojawi się na Computex 2018 z gamą nowych produktów. Zobaczymy m.in. imponującą obudowę MasterCase M500H oraz nowe zasilacze. W strefie producenta nie zabraknie także licznych atrakcji, jak choćby pokaz komputerowego moddingu czy zabawa z ekstremalnym podkręcaniem.

Obudowy Cooler Master na Computex 2018

Wśród prezentowanych w strefie Cooler Master obudów znajdzie się siedem nowości, wliczając w to MasterCase M500H, obudowę z bokami wykonanymi z hartowanego szkła i ze znacznymi możliwościami konfiguracji wnętrza, zarówno pod kątem estetyki, jak i chłodzenia.

Zasilacze

Dwa nowe modele znajdą się na stoisku tajwańskiej firmy podczas tegorocznego Computexu. Seria V Platinum powiększy się o linię zasilaczy z certyfikatem 80 PLUS Platinum. To coś, czego nie widzieliśmy od czasu V1200 Platinum trzy lata temu. Cooler Master przedstawi też nową serię zasilacza. Na tę chwilę znana jest jedynie jej nazwa: XG.

Chłodzenie

Cooler Master nie byłoby sobą, gdyby nie pokazało nowych układów chłodzących podczas Computexu. Producent zaprezentuje odświeżoną wersję coolera Hyper 212, konstrukcji bardzo popularnej i chętnie wykorzystywanej przez wymagających użytkowników. W strefie Cooler Master znajdziemy też nową linię układów chłodzenia wodnego, wyposażonego w przezroczystą pompę dla łatwej obserwacji sposobu jej działania. Poza tym Cooler Master pokaże, po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii tworzenia urządzeń chłodzących podzespoły komputerowe, układ chłodzenia wodnego wykorzystujący tzw. zjawisko termoelektryczne.

Peryferia dla graczy

Cooler Master nie zwalnia też tempa we wzbogacaniu oferty peryferiów dla graczy. Podczas targów zadebiutują także urządzenia z linii CK. Będzie to sześć nowych klawiatur wykorzystujących niskoprofilowe przełączniki mechaniczne Cherry MX. Ciekawym urządzeniem będzie z pewnością MK730 – klawiatura dla graczy… pozbawiona klawiszy. Producent pokaże także słuchawki MH752 oferujące dźwięk przestrzenny 7.1 oraz dokanałowe MH710. W strefie Cooler Master będzie można także wypróbować korzystające z technologii AIMPAD™ urządzenia z serii M800.

Oprogramowanie

Sprzęt to jedno. Drugą stroną monety zwanej wygodnym użytkowaniem jest dopasowane i wielofunkcyjne oprogramowanie. Wersja beta nowego MasterPlus+, softu pozwala kontrolować funkcje i podświetlenie podzespołów oraz peryferiów.

Atrakcje w strefie Cooler Master

Prezentacja sprzętu to nie wszystko, co zobaczymy na strefie Cooler Master podczas Computex? Producent sprzyja środowisku overclockerskiemu i modderskiemu. Stąd na stoisku producenta czekać będzie nieco aktywności w tematyce podkręcania i modyfikowania wyglądu komputerów. Pokaz ekstremalnego overclockingu poprowadzi francuski specjalista od OC, Wizerty. Zobaczymy też stworzony przez moddera Nhenhopiohach komputer PlayerUnknown’s Battlegrounds™ BATTLEMODS Asia Tour 2017, w którym można błyskawicznie wymieniać zawartość komputera.

 

Dodaj komentarz