ADATA XPG SPECTRIX D80 – pamięć RAM z chłodzeniem cieczą i powietrzem

Do portfolio produktów z serii XPG dołączają nowe moduły pamięci DDR4 – SPECTRIX D80, wyposażone w hybrydowy system chłodzenia oraz podświetlenie RGB LED. XPG SPECTRIX D80 to pierwsza na świecie pamięć RAM chłodzona cieczą i powietrzem. Połączenie aluminiowego radiatora, zbiornika na płyn oraz termoprzewodzących materiałów umożliwia skuteczne odprowadzanie ciepła oraz zapewnia najwyższą wydajność. Posiada także podświetlenie RGB LED, które jest w pełni konfigurowalne. Użytkownicy mogą dostosowywać efekty oświetlenia w aplikacji RGB Sync między innymi poprzez zmianę trybu i prędkości pulsowania a także koloru oraz intensywności podświetlenia.

Nowa pamięć ram marki XPG została stworzona z myślą o graczach, overclockerach oraz entuzjastach sprzętu komputerowego. Model SPECTRIX D80 może pracować z taktowaniem od 2666 do 5000 MHz i jest zgodny z platformami Intel® X299 2666 MHz i AMD AM4 / Ryzen.
Obsługa technologii Intel® XMP (Extreme Memory Profile) 2.0 umożliwia szybką i wygodną zmianę prędkości taktowania. Wysoką niezawodność i stabilność pracy pod dużym obciążeniem zapewniają ściśle wyselekcjonowane układy scalone oraz 10-warstwowe PCB.
Pamięci XPG SPECTRIX D80 będą dostępne w zestawach o pojemności od 8 do 32 GB. Ceny poszczególnych wersji zostaną podane w momencie wprowadzenia ich do sprzedaży.

Dodaj komentarz