Platinet ARO – duża moc w nowoczesnym wydaniu

Platinet ARO to 30-watowy głośnik bezprzewodowy zamknięty w nowoczesnej obudowie wykonanej z podgumowanego materiału.  Wbudowany port USB i złącze AUX wzbogacają funkcjonalność urządzenia o możliwość odtwarzania muzyki z wielu różnych źródeł. Model ARO został wyposażony w dwa wysokiej jakości głośniki o realnej mocy 15W (łącznie 30W), które generują dynamiczny, głośny i czysty dźwięk wzbogacony o wyraziste basy. Platinet ARO umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych źródeł:

  • bezprzewodowo, za pomocą łączności Bluetooth 4.0;
  • przewodowo, za pomocą 3,5-milimetrowego złącza AUX;
  • bezpośrednio z nośnika pamięci, przez złącze USB.

Głośnik posiada wbudowany akumulator o pojemności 5400 mAh. Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki może odbywać się z urządzenia oddalonego od głośnika nawet o 10 metrów.

Obudowa urządzenia została w całości wykonana z podgumowanego materiału, który jest przyjemny w dotyku i chroni urządzenie przed zarysowaniami i skutkami ewentualnych upadków.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 249,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także głośnik bezprzewodowy Platinet ARO jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Sprzęt można kupić w oficjalnym sklepie internetowym producenta nie płacąc przy tym za dostawę.

Dodaj komentarz