ERATO APOLLO 7s i VERSE – słuchawki prawdziwie bezprzewodowe

ERATO, nowa marka z siedzibą w Kalifornii, wprowadza do sprzedaży dwa modele całkowicie bezprzewodowych słuchawek – APOLLO 7s oraz VERSE. Są one wyposażone w wygodne etui, umożliwiające ładowanie oraz nie posiadają jakichkolwiek kabli. APOLLO 7s to jedne z najmniejszych i najbardziej kompaktowych słuchawek bezprzewodowych na rynku. Każda ze słuchawek waży zaledwie 4 g, a cała konstrukcja jest pozbawiona kabli. Zastosowane przetworniki o średnicy 5,8 mm, zgodność z kodekiem aptX, technologią Bluetooth 4.1 oraz wykorzystanie autorskiego rozwiązania 3D ERATOSURROUND mają zagwarantować najwyższą jakość dźwięku. Dodatkowo słuchawki są odporne na działanie potu i wilgoci, zgodnie z normą IPX5.

Mimo swoich miniaturowych rozmiarów, pozwalają one na maksymalnie 3 godziny słuchania muzyki lub 4 godziny prowadzenia rozmów, a za pomocą aluminiowego etui z wbudowaną baterią, można je naładować 2 razy. Daje to łącznie do 12 godzin pracy bez konieczności doładowywania etui. Każda ze słuchawek jest wyposażona w wielofunkcyjny przycisk, umożliwiający np. zmianę odtwarzanego utworu, odebranie połączenia lub wywołanie asystenta Siri lub Google Now.
W zestawie oprócz słuchawek i etui ładującego znajdują się 2 komplety wkładek – silikonowe oraz z pianki Comply T600 w trzech rozmiarach (S/M/L), gumowe stabilizatory, instrukcja obsługi oraz kabel USB do ładowania etui. Model APOLLO 7s jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, szarej, białej i różowej. Sugerowana cena producenta to 799 zł. Słuchawki są objęte 3-letnią gwarancją.
VERSE – słuchawki z grafenowym przetwornikiem 
ERATO VERSE to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z grafenowymi przetwornikami o średnicy 5,8 mm, które umożliwiają odtwarzanie bogatszego dźwięku bez jakichkolwiek zakłóceń. Słuchawki wykorzystują technologię Bluetooth 4.2 oraz kodek AAC i są wyposażone w wielofunkcyjny przycisk, umożliwiający zmianę utworów czy odbieranie połączeń. Każda ze słuchawek waży 4,5 g i jest zgodna z normą IPX5, co oznacza odporność na działanie potu i wilgoci.
Słuchawki VERSE są wyposażone w opatentowane końcówki SpinFit, obracające się w zakresie 360°, dzięki czemu słuchawki lepiej dostosowują się do kształtu uszu i zapewniają lepszą izolację. W przypadku tego modelu maksymalny czas słuchania muzyki i prowadzenia rozmów wynosi odpowiednio 3 i 4 godziny. Etui ładujące pozwala na 4-krotne naładowanie słuchawek, co zapewnia łącznie maksymalnie 15 godzin pracy.
Oprócz słuchawek i etui do ładowania w zestawie znajduje się komplet wkładek silikonowych SpinFit w trzech rozmiarach (S/M/L) oraz kabel do ładowania etui. Model Verse jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czarnej. Sugerowana cena producenta to 399 zł. Słuchawki są objęte 3-letnią gwarancją.
O marce ERATO 
Firma Erato Audio z powodzeniem opracowała wiodącą technologię w postaci prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych z wbudowanym mikrofonem, zapewniającym pełne funkcje głosowe i doskonałej jakości dźwięk. Firma Erato Audio ma siedzibę w Brea w Kalifornii, gdzie zespół ekspertów w dziedzinie audio nieustannie przesuwa granice technologii. Począwszy od niezwykłych detali akustycznych do zapierających dech w piersiach, przejmujących doświadczeń audio, firma Erato Audio ustala nowe normy prawdziwie bezprzewodowych rozwiązań audio.

Dodaj komentarz