Trust Paxo i Duet2 – kable z głowy, uszom lżej

Poplątane okablowanie czy zbyt wiele walających się przewodów na biurku od zawsze bywa prawdziwym utrapieniem. Chcąc raz na zawsze rozwiązać ten problem, Trust International, holenderski producent sprzętu komputerowego i elektronicznego, przedstawia najnowsze słuchawki bezprzewodowe Paxo oraz Duet2. Trust Paxo to zestaw słuchawkowy z aktywną redukcją szumów. Dzięki zastosowaniu technologii ANC słuchawki wychwytują dźwięki z otoczenia, analizują je i emitują odwrócony sygnał, który wypiera zewnętrzny szum i go wycisza. Pomaga to zrelaksować się w towarzystwie ulubionej muzyki. Paxo wyposażono w wysokiej klasy przetworniki neodymowe 40mm zapewniające dobrze zbalansowany dźwięk. Prostota i elegancja designu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Miękkie poduszki połączone z klasyczną konstrukcją o regulowanym pałąku skutecznie zadbają o komfort nawet przez długie godziny. Zastosowanie technologii Bluetooth (v. 4.2) pozwoli słuchać muzyki w zasięgu 10 metrów przez 22 godziny, a w przypadku włączenia funkcji ANC akumulator wystarczy na 7 godzin pracy. Jeżeli bateria się rozładuje, zestaw można podłączyć do urządzenia przewodem 3,5 mm i dalej cieszyć się wspaniałym dźwiękiem

 

Trust Duet2 Bluetooth Wire-free Earphones

Trust Duet2 to idealna propozycja dla użytkowników lubiących aktywny styl życia i ceniących sobie minimalizm sprzętu elektronicznego. Dzięki nowym, bezprzewodowym słuchawkom dokanałowym można zabrać ze sobą swoją ulubioną muzykę, niezależnie od tego gdzie się jest i jak niewiele ma się miejsca. Sprzęt umożliwia  wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych bez potrzeby dotykania telefonu. Duet2 łączą się z urządzeniem przy pomocy Bluetooth (v. 4.1) i wytrzymują nawet do 3 godzin na jednym ładowaniu. Do zestawu dołączono specjalne etui, solidnie zabezpieczające słuchawki. Co więcej, jest ono powerbankiem z wbudowanym akumulatorem 320 mAh, które pozwala wydłużyć czas pracy do 9 godzin. Opakowanie zawiera 3 różnej wielkości nakładki, aby każdy mógł dopasować wielkość słuchawek do swoich uszu, a specjalnie zaprojektowana, elastyczna konstrukcja perfekcyjnie zadba o bezpieczeństwo i wygodę użytkownika.

Zarówno słuchawki Trust Paxo Bluetooth jak i Trust Duet2 Bluetooth są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 179 zł.

Dodaj komentarz