Kup monitor od Lenovo i odbierz atrakcyjne akcesoria

Lenovo ogłosiło wyjątkowy pakiet korzyści dla osób, które zdecydują się do połowy kwietnia na zakup jednego z trzech monitorów: L27m, L27q oraz gamingowego Y25f. Na szczęśliwych nabywców tych eleganckich i nowoczesnych urządzeń czekają atrakcyjne akcesoria od Lenovo. Monitory od Lenovo charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania oraz zaawansowanymi możliwościami technicznym. Modele L27m oraz L27q oferują 23,8-calową matrycę. Ten pierwszy wyświetla obrazy w rozdzielczości FHD (1920×1080), zaś L27q w QHD (2560×1440), która idealnie sprawdzi się do profesjonalnych zastosowań. Monitory z serii L zostały stworzone dla wszystkich trendsetterów, uwielbiających nowoczesny design i formę.

Bardzo smukłe ramki oprócz wyłącznie walorów estetycznych, oferują również możliwość ułożenia wielu monitorów w jeden panel. Tym samym urządzenia są niezwykle ergonomiczne i przeznaczone do wielu zastosowań.

Rozrywkę na najwyższym poziomie gwarantuje – zaprojektowany z myślą o graczach – monitor Y25f z wyświetlaczem 24,5-calowym. Model ten wyposażony jest w panel TN o rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Jasność maksymalna wyświetlacza wynosi aż 400cd/m2, a głęboki kontrast 1000:1. To umożliwia obsługę efektów HDR, które zapewniają świetne wrażenia wizualne. Zastosowany panel TN zapewnia nawet 99% pokrycia przestrzeni barw sRGB. Dużym atutem dla graczy w modelu Lenovo Y25f jest obsługa częstotliwości odświeżania do 144Hz i AMD FreeSync. Dzięki temu obraz nie ulega zniekształceniom, efekt poszarpanych klatek jest zniwelowany, a rozgrywka płynna i komfortowa.

Teraz w ramach najnowszej promocji Lenovo, zakup wspomnianych monitorów premiowany jest jednym z czterech do wyboru praktycznych prezentów. Są to:

  1. Zestaw bezprzewodowy (klawiatura i mysz) 510 Wireless Combo Keyboard & Mouse oraz plecak Everyday Backpack B510;
  2. Zestaw gamingowy: mysz Legion RGB M200 oraz klawiatura Legion K200 Keyboard;
  3. Mysz optyczna N700 ze wskaźnikiem laserowym oraz słuchawki Lenovo 100 In-Ear Headphone;
  4. Plecak Lenovo Y Gaming Armored Backpack.

Aby skorzystać z promocji, należy kupić monitor L27m, L27q lub Y25f u jednego z dwóch partnerów biorących udział w akcji – Komputronik oraz x-kom.pl – i zachować dowód zakupu.

W ciągu 14 dni od zakupu nabywca powinien wyciąć z opakowania monitora kod kreskowy produktu i jego numer seryjny oraz przesłać ich skan lub zdjęcie poprzez formularz, udostępniony na stronie lenovopolska.pl. Po spełnieniu warunków promocji, na podany w formularzu adres zostaną wysłane prezenty. Promocja Lenovo trwa od 18 marca do 15 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli prezentów. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć w Regulaminie Promocji.

Więcej informacji o marce Lenovo można uzyskać pod adresem www.lenovo.pl lub obserwując @LenovoPolska w serwisie Facebook.

Dodaj komentarz