MONOPRICE Monolith M1070 i M1570 – nowe modele słuchawek planarnych

Monoprice Monolith M1070, czyli klasyczne planarne słuchawki typu otwartego oraz Monoprice Monolith M1570, tego samego typu, lecz w pełni zbalansowane. Oba wykorzystują 106 mm przetworniki planarne wraz z symetrycznymi magnesami, dzięki czemu reprezentują bogate, hi-end’owe brzmienie oraz bardzo niski poziom zniekształceń. Otwarta konstrukcja i wentylowane wykończenie z tylnej strony obudowy, umożliwia swobodny przepływ powietrza, co przekłada się na poszerzoną scenę dźwiękową i jeszcze bardziej wyraziste obrazowanie. Dzięki temu możemy poczuć się jak epicentrum wydarzenia muzycznego.

Zarówno w słuchawkach Monoprice Monolith M1070, jak i M1570 postawiono na maksymalny poziom komfortu; są bardzo lekkie, wyposażone w miękki, wyściełany pałąk nagłowny i nauszne pady z pianki pamięciowej. Te ostatnie dostajemy w dwóch zestawach – wykończone owczą skórą lub welurem, dzięki czemu możemy dostosować słuchawki do własnych preferencji. Ich wymiana jest bardzo prosta i szybka.

Wszystkie te cechy sprawiają, że możemy cieszyć się muzyką przez bardzo długi czas, bez najmniejszych oznak zmęczenia.

Jakość dźwięku, wykonanie oraz cena obydwu modeli Monoprice Monolith M1070 i M1570 sprawiają, że stanowią świetną alternatywę dla najwyższych modeli słuchawek planarnych uznanych na rynku producentów. Można się o tym przekonać, gdyż słuchawki dostępne są już w sprzedaży w Polsce, w cenach odpowiednio 1699 zł brutto dla Monolith M1070 oraz 2549 zł brutto dla Monolith M1570. Klienci detaliczni mogą̨ skorzystać́ z możliwości odsłuchu w sieci sklepów MP3Store lub w dobrych sklepach Hi-Fi.

Dodaj komentarz