ViDiS na ISE 2012 – premiera produktów Avtek i ekspansja marki w Europie

Już 31 stycznia br. w Amsterdamie podczas targów ISE 2012 (31.01-2.02.2012) pokazane zostaną najnowsze propozycje marki Avtek: tablice interaktywne, oprogramowanie, głośniki, prezentery. Twórcą marki jest ViDiS SA, a marka w Polsce znana jest już w ponad 20 tys. sal konferencyjnych, w których wykorzystywane są ekrany Avtek oraz uchwyty do projektorów. Udział w ISE 2012 to zapowiedź ekspansji geograficznej i produktowej.

ViDiS debiutuje jako pełnoprawny wystawca – hala 11 stoisko 56 – w gronie członków InfoComm.
InfoComm International® jest największym stowarzyszeniem non-profit zrzeszającym profesjonalne firmy z branży Audio-Video na całym świecie. Organizację założono w 1939 roku i jej celem jest ułatwienie dotarcia do profesjonalnych partnerów z wybranego regionu.

Markę Avtek rozwijamy od 2008 roku. Znakomicie sprzedają się ekrany, nie możemy też narzekać na brak zainteresowania uchwytami do projektorów. – mówi Tomasz Kliczkowski wiceprezes zarządu ViDiS SA – naturalnym krokiem jest wprowadzenie marki na rynki europejskie oraz rozszerzenie portfolio produktowego. Zwłaszcza, że niezmiennie dbamy o znakomity stosunek parametrów do ceny i zwracamy uwagę na dużą funkcjonalność oraz wygodę eksploatacji.” 

W ramach marki Avtek na ISE 2012 w Amsterdamie ( Integrated Systems Europe 2012 w dniach 31.01-02.02.2012) debiutują tablice interaktywne, uchwyty ścienne do montażu tablicy i projektora, głośniki, pilot prezentacyjny (2w1) oraz cała linia ekranów w tym nowy – TENSION.

Nowością będzie tablica interaktywna Avtek w technologii optycznej. Łączy ona najważniejsze atuty produktów z tej grupy – dotykową obsługę i dużą precyzję odczytu z atrakcyjną ceną. Tablica w bardzo popularnej technologii pozycjonowania w  podczerwieni wyposażona w światowej klasy oprogramowanie Easiteach z pewnością również zdobędzie entuzjastów. Easiteach to najnowsze oprogramowanie interaktywne do użytkowania w klasie szkolnej. Jest ono kompatybilne z każdego typu tablicą multimedialną, projektorem i innymi urządzeniami multimedialnymi. Zapewnia nie tylko otwarty format wymiany informacji (.iwb), ale również bezpieczeństwo inwestycji z uwagi na wspomnianą kompatybilność.

W gronie debiutantów znajdzie się również uchwyt do tablicy i projektora z elektryczną regulacją wysokości – bezcenny w przedszkolu i szkole.

Głośniki Avtek – w zależności od potrzeb – ekonomiczne, pasywne przeznaczone do mniejszych sal konferencyjnych i lekcyjnych albo aktywne, trójdrożne głośniki o mocy 2×30 RMS. Te ostatnie są wyposażone w specjalny zestaw złącz do podłączenia m.in. projektora, monitora, tablicy interaktywnej i Internetu. Wygoda polega na możliwości bezpośredniego podpięcia laptopa z pełnym zestawem złącz bez konieczności dodatkowej instalacji w pomieszczeniu.

Avtek Presenter (2w1) ma szanse stać się gwiazdą sal konferencyjnych oferując swojemu użytkownikowi niezwykłą wprost wygodę. To pilot prezentacyjny (wskaźnik laserowy, sterowanie prezentacją page up/page down i zaciemnienie obrazu) oraz wbudowany czytnik kart micro-SD, który nie wymaga instalacji sterowników (plug & play).

Avtek to także odświeżona gama uchwytów sufitowych i ściennych do projektorów wszystkich marek, nowe uchwyty ścienne przeznaczone do monitorów i telewizorów oraz ekrany. Nowością będzie ekran TENSION z napinaczami w nowej, atrakcyjnej obudowie. Instalatorów ucieszy z pewnością wiadomość o uzupełnieniu oferty o wysokiej jakości kable VGA ze złączami D-Sub15 – w trzech najpopularniejszych długościach (5, 10 i 15 m).

Dodaj komentarz