Love is in the air….. czyli pomysły małe i duże na prezenty „od serca”

 

Walentynki to jedno z nielicznych świąt, które ma tyleż samo zwolenników co przeciwników. Dla tych pierwszych przygotowaliśmy listę prezentów dla miłośników i miłośniczek gadżetów elektronicznych. Tym drugim przypominamy, że każdy dzień jest dobry, aby zrobić niespodziankę ukochanej osobie. Dzień Św. Walentego można przecież obchodzić każdego dnia,  także 13 lub 15 lutego.

Dla niej

Ramka cyfrowa Hannspree (cena ok. 250 zł)

Ramka cyfrowa nie jest może oryginalnym upominkiem na dzień zakochanych. Chyba, że została wykonana specjalnie na tę okazję. Ramka HANNspree SD80M7MB ma aż trzy wymienne, ceramiczne nakładki do wyboru, a jedna z nich jest właśnie Walentykowa. Ramka ta oprócz wyświetlania zdjęć na 8″ ekranie, odtwarza zdjęcia, filmy i pliki muzyczne zapisane bezpośrednio na urządzeniu (pamięć 256 MB) lub z kart pamięci czy dysku USB. Ramka ma wbudowane głośniki, funkcję budzika, zegar, kalendarz i pilot do zdalnego sterowania funkcjami, a także czujnik automatycznie dopasowujący wyświetlanie przy poziomym lub pionowym ułożeniu.

Zewnętrzny dysk twardy z serii My Passport Essential (od 350 zł)

W tym roku podaruj ukochanej osobie coś, co ocali Wasze wspólne wspomnienia –  zewnętrzny dysk twardy. My Passport Essential to najmniejszy przenośny dysk WD. Niewielki, elegancki, pojemny, szybki (USB 3.0), prosty w obsłudze, zasilany przez port USB, dostępny w kilku kolorach obudowy: niebieskim, czarnym, białym, srebrnym, no i „walentynkowym” czerwonym. Dodatkowe oprogramowanie WD SmartWare, służące do automatycznej i ciągłej archiwizacji danych, zabezpieczy Wasze zdjęcia, wideo, muzykę, emaile i inne cenne pliki. Pojemność dysku dobierz do potrzeb i budżetu, a kolor do torebki lub ulubionego koloru ukochanej osoby.

Dla niego

Wielofunkcyjny klucz – scyzoryk Kross FA-03 (cena ok. 90 zł)

O takim prezencie marzy każdy duży chłopiec, niezależnie czy ma lat kilkanaście czy kilkadziesiąt. Ten zestaw narzędzi rowerowych to 19 elementów w 1, w skład którego wchodzą m.in.:  rozkuwacz do łańcucha, klucze płaskie oraz do nypli, łyżki do opon, komplet imbusów, klucze typu Torx, śrubokręt, no i otwieracz do butelek. Całość jest wykonana z chromowanej stali i waży zaledwie 210 g. Z takim gadżetem można nie tylko naprawić drobne usterki w rowerze, ale także wykonać małe prace remontowe w biurze czy domu.

 

Odtwarzacz multimedialny WD TV Live (cena ok. 430 zł)

Ta niewielkich rozmiarów skrzyneczka to możliwość oglądania na dużym ekranie telewizora, w jakości Full-HD 1080p, całej domowej biblioteki multimedialnej zgromadzonej na dysku sieciowym, w pamięci komputera czy nośniku USB. Dzięki wbudowanemu WiFi możliwe jest bezprzewodowe połączenie z siecią domową oraz internetową, aby skorzystać z takich serwisów jak YouTube, Vimeo, Facebook, Picassa, i in. Aplikacja WD Remote umożliwia sterowanie odtwarzaczem przy pomocy telefonu komórkowego.

Głośniki stereofoniczne Microlab B77 (cena ok. 240 zł)

 Jeśli twój mężczyzna lubi otaczać się dźwiękiem warto kupić mu system stereofoniczny B 77 firmy Microlab, wyróżniający się czystym i potężnym brzmieniem – idealny do wspólnego oglądania filmów czy słuchania muzyki. Co ważne, głośniki wykonane są z drewna, mającego najlepsze właściwości akustyczne. Całość prezentuje się bardzo stylowo i będzie pasować do każdego, nawet zabałaganionego wnętrza.

Dla Obojga

Te propozycje są dla tych, którzy szukają pretekstu aby kupić sobie jakiś gadżet, który przy okazji może uszczęśliwić drugą osobę.

Słuchawki dla dwojga SteelSeries Flux (cena  ok. 200 zł)

Idealny produkt dla zakochanych – SteelSeries Flux to słuchawki, które można łatwo ze sobą łączyć, dzięki czemu dwie osoby mogą bez problemów korzystać z tego samego źródła dźwięku (odtwarzacza audio, tabletu, komputera itp.). Doskonałe rozwiązanie dla zakochanych, do wspólnego słuchania muzyki czy oglądania filmów. Dodajmy do tego znakomity dźwięk, wbudowany mikrofon i najwyższą jakość wykonania, z której słynie SteelSeries… oto przepis na wspaniały prezent Walentynkowy.

Telefonia OXYTel

Czasami zdarza się tak, że zakochani muszą się na jakiś czas rozstać – wtedy niezbędne jest zapewnienie im sprawnej i wygodnej komunikacji. Świetnym rozwiązaniem tego problemu jest np. telefonia internetowa OXYTel. Rozmowy pomiędzy abonentami sieci są darmowe (a połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe – dostępne w bardzo przystępnych cenach), a najwyższą jakość głosu zapewnia technologia HD Voice. Istotnym atutem tej usługi jest fakt, że możemy korzystać z niej z dowolnego urządzenia – np. komputera PC, smartfona, tabletu czy dedykowanego telefonu VoIP.

A Wy, czy już macie prezent dla swojej drugiej połówki?

Dodaj komentarz