Kieszonkowa myszka Logitech® Wireless Mini Mouse M187

Firma Logitech przedstawia nową mini myszkę – Logitech® Wireless Mini Mouse M187. Urządzenie wyróżnia się kieszonkowym rozmiarem oraz niezawodnym bezprzewodowym połączeniem z komputerem. Kompaktowy design Logitech Wireless Mini Mouse M187 sprawia, że urządzenie z łatwością zmieści się do damskiej torebki, torby na laptopa czy kieszeni spodni. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z komputerem, nowość Logitech pozwala zapomnieć o niewygodnych, wiecznie plączących się kablach i sprawia, że możemy cieszyć się wygodą.

Instalacja urządzenia jest bardzo prosta i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy podłączyć odbiornik nano do komputera i gotowe. Odbiornik jest tak mały, że może bez problemu na stałe zostać w porcie USB laptopa, a w razie potrzeby można schować go wewnątrz myszki, bez obawy, że gdzieś się zapodzieje.

“Dzięki kieszonkowym rozmiarom Logitech Wireless Mini Mouse M187 możesz zabrać wraz ze swoim laptopem gdziekolwiek chcesz” mówi Krzysztof Machnicki Regional Marketing Manager Central Europe w Logitech. “Ta poręczna myszka łączy się z komputerem bezprzewodowo i zapewnia większą kontrolę i precyzję niż wbudowane touchpady laptopów”.

Logitech Wireless Mini Mouse M187 jest dostępna w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł wybrać myszkę, która podkreśli jego indywidualny styl. M187 to także wysoka jakość oraz niezawodność, dzięki którym firma Logitech stała się światowym liderem w kategorii akcesoriów komputerowych. Dodatkowo urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją.

 

Cena i dostępność

Logitech Wireless Mini Mouse M187 będzie dostępna w Europie w lutym w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 89 PLN.

Dodaj komentarz