Microlab MD 112 – wyprowadź muzykę na spacer

Nowe przenośne głośniki firmy Microlab – model MD 112 – to wysoka jakość dźwięku zamknięta w nietypowej, kompaktowej obudowie. Głośniki oferują cały zestaw funkcji multimedialnych (m.in. radio FM, czytnik kart SD), są poręczne i świetnie sprawdzą się w podróży.

Firma Microlab postanowiła umilić nam nadejście wiosny wprowadzając na rynek nową serię kolorowych głośników MD 112. Są to kompaktowe, przenośne głośniki, które bez problemu możemy zabrać ze sobą wszędzie. Dużą mobilność zapewni nam wbudowany akumulator oraz dołączona do zestawu smycz (pozwalająca mocować głośniki np. na nadgarstku).

Ten miniaturowy system głośnikowy można podłączyć nie tylko do notebooka, DVD czy PC, ale także do telefonu komórkowego lub odtwarzacza Mp3/Mp4 (gniazdo 3,5 mm stereo, wejście USB). Dzięki funkcji odtwarzania plików audio z karty SD głośniki mogą działać samodzielnie, a wbudowane radio FM pozwala zachować automatycznie nawet do 20 stacji. Przydatnym rozwiązaniem jest również możliwość wykorzystania głośników w charakterze… komputerowego czytnika kart pamięci.

Atrakcyjny projekt i niewielkie gabaryty (głośnik waży zaledwie 120 gram) w połączeniu ze wzmocnionym akustycznie dźwiękiem o niskich zakłóceniach sprawiają, że Microlab MD 112 jest modnym i funkcjonalnym dodatkiem, który może towarzyszyć nam także w ruchu.

Dane techniczne:

Zasilanie wyjściowe                              1 Watt RMS

Zakres częstotliwości                            150 Hz -20 kHz

Stosunek sygnału/szumu, dB                  > 60 dB

Czułość wejściowa, Mv                          < 400 mV

Głośniki                                              2”, 4 ohm

Moc znamionowa głośników                    2 Watt

Dodaj komentarz