Kolorowe, bezpieczne i stylowe paszporty …

Obudowy nowych dysków przenośnych dzięki nowym powłokom są bardziej odporne na zadrapania i ślady po odciskach palców. Interfejs USB 3.0 umożliwia otwieranie i zapisywanie plików z niespotykaną dotąd szybkością, a przy tym zachowuje zgodność z urządzeniami USB 2.0. My Passport oferują aż do 2 TB przestrzeni dyskowej, co  wystarczy na przechowanie 400.000 zdjęć lub 500.000 plików MP3.

„Wiele osób nie pamięta o regularnym tworzeniu kopii zapasowych swoich danych. Dlatego stworzyliśmy specjalne oprogramowanie, które wykonuje to automatycznie – WD SmartWare. Jest ono dołączane do naszych zewnętrznych dysków twardych My Passport. Użytkownicy naszych produktów nie muszą polegać wyłącznie na własnej pamięci. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak szyfrowanie sprzętowe i ochrona danych hasłem, osobiste dane pozostaną bezpieczne. Tworzenie kopii zapasowych na zewnętrznych dyskach twardych powinno być zadaniem obowiązkowym – tak, jak mycie zębów przynajmniej dwa razy dziennie”, mówi Paweł Pilarski, Branded Sales Manager w Western Digital.

Przez lata gromadzimy na dyskach naszych komputerów wiele cennych plików, m.in. dokumenty finansowe, zdjęcia i filmy z podróży wakacyjnych czy weekendowych wycieczek,  muzykę oraz tysiące maili. Wystarczy jeden błąd systemu, jedna rozlana kawa albo kradzież sprzętu i wszystko to możemy bezpowrotnie stracić.

W przeciwieństwie do płyt CD lub DVD, dyski twarde z oprogramowaniem do automatycznego tworzenia kopii zapasowych stanowią niedrogie, wygodne, niezawodne, a także szybkie rozwiązanie do zabezpieczenia danych.

Ceny i dostępność
Dyski My Passport są objęte 2-letnim okresem gwarancyjnym producenta i są już dostępne w dobrych sklepach komputerowych na terenie całego kraju.

Sugerowane ceny detaliczne: 500GB- 349 zł , 750GB- 399 zł, 1TB- 449 zł, 2TB-899 zł.

Dodatkowych informacji o rodzinie dysków twardych My Passport można znaleźć na  http://www.wdc.com/pl/products/external/portable/.

Dodaj komentarz