Nowy HTC Desire C – doskonała rozrywka i łączność

Po pomyślnym debiucie serii HTC One firma HTC, globalny projektant zaawansowanych telefonów komórkowych, zaprezentował dziś najnowszy model – HTC Desire C. Jest to smartfon wyróżniający się wzornictwem wyższej klasy, przystępną ceną i technologią Beats Audio™, dzięki której muzyka brzmi tak, jak chcieli tego jej twórcy. HTC Desire C ułatwia również zarządzanie codziennymi sprawami prywatnymi i służbowymi, a także pomaga dzielić się z innymi każdą ważną dla użytkownika chwilą.

Dostępny w kolorze czerwonym, białym lub czarnym i wyposażony w interfejs HTC Sense 4.0 zintegrowany z systemem operacyjnym Android 4.0 (IceCream Sandwich), HTC Desire C doskonale sprawdzi się jako propozycja dla osób poszukujących bardziej zaawansowanego modelu albo szukających pierwszego smartfona. HTC Desire C wyróżnia się wydajną baterią i oferuje dostęp do tysięcy aplikacji, gier, utworów muzycznych i filmów za pośrednictwem Google Play, dzięki któremu użytkownik ma zawsze dostęp do rozrywki – w pracy, domu i w drodze.

Słuchanie muzyki to jedno z najpopularniejszych zastosowań telefonów komórkowych, dlatego tak ważne jest, aby dzięki zastosowanym technologiom nasze urządzenia mogły przekazywać użytkownikom wrażenia i emocje, które artyści zawarli w swoich utworach podczas nagrywania w studio – powiedział Jason Mackenzie, prezes ds. globalnej sprzedaży i marketingu HTC Corporation. – HTC Desire C oferuje doskonałe wzornictwo, łatwy dostęp do treści i szybką łączność, dzięki czemu jest doskonałą, wszechstronną propozycją.

Autentyczny dźwięk bez kompromisu

HTC Desire C wyróżnia się mocnym, bogatym brzmieniem o jakości studyjnej dzięki połączeniu zoptymalizowanej technologii Beats Audio i fantastycznym rozwiązaniom sprzętowym. Integracja ta przekłada się na bogaty, klarowny dźwięk zarówno podczas słuchania muzyki, jak i grania w gry.

 

Wzornictwo wyższej klasy

HTC Desire C ma trwałą, metalową obudowę z precyzyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi
i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich poszukujących telefonu wyróżniającego się wzornictwem wyższej klasy. Komfort użytkowania zapewnia między innymi słuchawka
z mikrootworami, gwarantująca wyraźny dźwięk podczas rozmów, wyświetlacz o bardzo szerokim kącie widzenia i metalowa ramka aparatu.

Zaprojektowany dla współdzielenia

HTC Desire C to najnowsza technologia mobilna o eleganckiej, przyciągającej uwagę konstrukcji. Jasny i żywy ekran HVGA o przekątnej 3,5 cala ułatwia korzystanie
z Internetu, przeglądanie zdjęć czy łączenie się z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli użytkownik zechce podzielić się swoimi doświadczeniami ze znajomymi na portalu społecznościowym, aparat fotograficzny HTC Desire C o rozdzielczości 5 megapikseli  z funkcją błyskawicznego współdzielenia treści pozwala w kilka sekund zaprezentować w sieci każdy uchwycony moment.

Dzięki integracji HTC Desire C z usługą Dropbox, oferującą 25 GB bezpłatnej przestrzeni w sieci[i], można również swobodnie i bezpiecznie składować, przeglądać
i współdzielić tysiące zdjęć, filmów i dokumentów przechowywanych lokalnie
w urządzeniu lub na serwerze.

Aby zapewnić współpracę HTC Desire C z nowymi usługami mobilnymi w miarę ich wdrażania, można skorzystać z wariantu tego modelu z obsługą NFC – technologią, która umożliwia dokonywanie płatności, uzyskiwanie informacji i ofert handlowych metodą zbliżeniową.

 

Dostępność

HTC Desire C będzie dostępny na wybranych rynkach w bieżącym miesiącu.

 

 

Dodaj komentarz