Więcej niż gadżet – lekka, elegancka i funkcjonalna podstawka chłodząca ZALMAN ZM-NC3

W ofercie ZALMANA pojawiła się niedroga podstawka chłodząca pod notebooki – ZM-NC3. Najnowszy model świetnie sprawdzi się podczas upalnych dni, przedłużając żywotność laptopa poprzez wyraźne obniżenie temperatury jego pracy, a także wpłynie na wygodę użytkowników, którzy często odczuwają dyskomfort związany z przeciążeniem nadgarstków.

Podstawka chłodząca ZALMAN ZM-NC3 jest lekka (waży około 940 g) i ma bardzo prostą konstrukcję, dzięki czemu można ją przenieść w plecaku bez obawy o uszkodzenie. Ciekawym rozwiązaniem jest miniaturowy schowek na kabel oraz wtyczkę USB.

Podstawka ZALMAN ZM-NC3 wyposażona jest w 200 mm wentylator, który dzięki bardzo dużej średnicy cały czas pracuje na niskich obrotach (575 RPM), generując jedynie 20 dB, a jednocześnie zapewniając skuteczne odprowadzanie ciepła z obudowy notebooka. Urządzenie zasilane jest z tylko jednego portu USB.

Cała wierzchnia część podstawki pokryta jest drobną, metalową siateczką o dużej przepuszczalności powietrza. Przy krawędziach rozmieszczono gumowe nakładki na śrubki, których rolą jest utrzymywanie notebooka w stabilnej pozycji. Minimalistyczny design ZALMANA ZM-NC3 przypadnie do gustu zwolennikom prostoty.

Urządzenie przystosowane jest do pracy z laptopami o przekątnej ekranu od 12” do 17”. Wymiary podstawki ZALMAN ZM-NC3 wynoszą 308(D) x 380(S) x 42(W) mm.

 

 

 

Specyfikacja:

 

Model ZM-NC3
Kompatybilność z laptopami 12”-17”
Wymiary 308 (D) x 380 (S) x 42(W) mm
Materiały Plastik, stal
Waga 0,9 kg
Średnica wiatraka 200 mm
Prędkość obrotowa wiatraka 575 obr./min
Głośność chłodzenia 20 dB
Liczba portów USB 1

 

Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna podstawki ZALMAN ZM-NC3 wynosi 70 zł brutto.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodaj komentarz