Logitech Washable Keyboard K310 – klawiatura, która lubi wodę

Logitech prezentuje Logitech® Washable Keyboard K310, niezwykłą klawiaturę dedykowaną komputerom PC. Łączące w sobie wytrzymałość, komfort i elegancję, urządzenie jest odporne na wodę i silne uderzenia.

Logitech® Washable Keyboard K310 wyróżnia się solidną konstrukcją i możliwością mycia wodą (wytrzyma nawet zanurzenie – bez kabla USB, do głębokości 28 cm). W tylnej części urządzenia umieszczono specjalne otwory ułatwiające osuszenie, a oznaczenia klawiszy, by zabezpieczyć je przed wytarciem, nadrukowano laserowo i pokryto powłoką chroniącą przed promieniami UV. Klawiatura jest niezwykle wytrzymała – zarówno na wodę, jak i silne uderzenia, o czym świadczy żywotność klawiszy wynosząca aż do pięciu milionów naciśnięć.

Wszystkim zdarza się czasem moment nieuwagi niekiedy kończy się to tym, że filiżanka kawy lub kubek wody ląduje na naszej klawiaturze. Co wtedy z urządzeniem? – mówi Sophie Le Guen, senior director of mice and keyboards w firmie Logitech – Teraz użytkownicy komputerów nie będą musieli się tym martwić – firma Logitech wyszła naprzeciw ich potrzebom projektując Logitech Washable Keyboard K310, klawiaturę solidnie wykonaną, a przy tym świetnie wyglądającą – dodała.

Wytrzymała, a jednocześnie wygodna i nowoczesna konstrukcja pełnowymiarowej klawiatury doskonale komponuje się z miejscem pracy. Nowe urządzenie Logitech tworzy spójną całość dzięki klawiszom funkcyjnym i numerycznym oraz jest kompatybilne z Windows® XP, Windows Vista® oraz Windows® 7. Dzięki dwunastu klawiszom skrótowym z natychmiastowym dostępem m.in. do Internetu, poczty elektronicznej, gier i regulacji głośności, jednym przyciskiem otworzymy najczęściej używane aplikacje. Aby uczynić życie jeszcze łatwiejszym, klawiatura nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy ją wyjąć z pudełka, podłączyć i można zacząć pracę.

Ceny i dostępność

Logitech Washable Keyboard K310 będzie dostępna w Europie na początku października 2012 w sugerowanej przez producenta cenie 179 PLN. Więcej informacji znajduje się na stronie ww.logitech.com i na naszym blogu.

Dodaj komentarz