Acer Predator G5920 zaawansowana grafika gwarantująca pełną satysfakcję z gier

Nowy komputer Acer Predator G5920 został ukształtowany przez pasję do multimediów i gier z bogatą grafiką. Dlatego perfekcyjnie radzi sobie z każdym zadaniem, zarówno podczas pracy z najbardziej wymagającymi aplikacjami obliczeniowymi, jak i przy zastosowaniach związanych z tworzeniem treści multimedialnych oraz korzystaniem z nich.

Wraz z rozwojem i rosnącym zróżnicowaniem źródeł treści multimedialnych oraz metod pobierania i odtwarzania multimediów, duża wydajność graficzna stała się jedną z najbardziej pożądanych cech komputera. Dzięki najlepszym technologiom w dziedzinach układów graficznych oraz procesorów, komputer Acer Predator G5920 gwarantuje pełne zadowolenie z rozrywki HD oraz gier, bogatej grafiki i doskonałej wydajności.

Komputery z serii Predator G5920 są wyposażone w procesory Intel® Core trzeciej generacji, które gwarantują inteligentnie regulowaną wydajność oraz pełne zadowolenie z wrażeń wizualnych. Wydajność procesora jest dynamicznie dostosowywana do obciążenia systemu, dzięki czemu komputer bez problemów radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, takimi jak edytowanie plików multimedialnych, czy gry z najwyższym poziomem szczegółów graficznych. Ponadto, procesory mają odblokowany mnożnik, co pozwala użytkownikom na przetaktowanie i znaczne zwiększenie wydajności przy użyciu programu Intel® Extreme Tuning Utility (IXTU). Mając do dyspozycji wszystkie istotne narzędzia i funkcje służące do tuningu, doświadczeni użytkownicy mogą zwiększyć wydajność systemu do poziomu gwarantującego zwycięstwa we wszystkich grach z dynamiczną akcją, a także umożliwiającego pełną rozrywkę i wydajną pracę.

Czarna, matowa obudowa o opływowym kształcie kojarzy się z mocą i wydajnością, natomiast przednie narożniki i rowki nadają komputerowi Predator G5920 futurystyczny wygląd. Górna powierzchnia obudowy jest nachylona pod kątem, dzięki czemu pozwala na łatwiejszy dostęp do gniazd USB i audio. Z przodu obudowy kryje się jeszcze jedno, godne uwagi, rozwiązanie – dwie kieszenie na opcjonalne dyski twarde typu „easy-swap” pozwalające na łatwe powiększenie pamięci masowej. Dzięki nim można zawsze mieć miejsce na stale rosnącą kolekcje multimedialnych plików. Kieszenie te pozwalają na szybkie zastąpienie zapełnionego dysku nowym, a także bezproblemowe wyjęcie dysku w celu pokazania multimediów znajomym.

Dostępna konfiguracja:

Acer Predator 5920 – Intel Core i5-2320, pamięć RAM 4GB, dysk twardy 1TB, grafika AMD HD7770 2GB, napęd DVD RW, system Windows 8, klawiatura i mysz w zestawie, cena 3 699 zł brutto

Dodaj komentarz