HUAWEI prezentuje E3331 – najmniejszy modem USB na świecie

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował podczas trwających targów CES 2013 najmniejszy modem USB na świecie. HUAWEI UltraStick E3331 ma jedynie 67,5mm długości, 25,5 mm szerokości i 7 mm grubości. Dzięki swoim niewielkim wymiarom i estetycznej białej obudowie, nowy modem HUAWEI będzie doskonale pasował do każdego stylowego laptopa. UltraStick E3331 umożliwia pobieranie danych z prędkością dochodzącą nawet do 21 Mbps w sieciach PA+, obsługuje również sieci w standardzie IPV6. Modem korzysta też z opracowanej przez HUAWEI technologii Hi-Link, umożliwiającej nawiązanie połączenia z siecią w ciągu zaledwie 15 sekund.

„Na rynku urządzeń mobilnych doskonale widoczny jest trend tworzenia produktów stylowych, lekkich i smukłych” – powiedział Wang Yeh Biao, Prezes HUAWEI Data Card Product Group. „HUAWEI inwestuje w rozwój zaawansowanych i nowatorskich, a jednocześnie lekkich i smukłych mobilnych urządzeń szerokopasmowych. Z satysfakcją prezentujemy modem mobilny UltraStick E3331, który jest kolejnym krokiem na drodze do udostępnienia wygodnej i doskonałej technologii większej ilości osób” – dodaje Wang Yeh Biao.

UltraStick E3331 należy do kolejnego pokolenia modemów mobilnych HUAWEI. Smuklejszy i lżejszy niż swój poprzednik – popularny model E369 – UltraStick E3331 trafi do sprzedaży na Filipinach w lutym 2013 oraz w innych krajach w późniejszym  terminie.

Dodaj komentarz