HTC wprowadza nową aplikację do śledzenia rozgrywek UEFA

HTC tworzy zupełnie nowe doznania dla fanów Europejskiej Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA, udostępniając specjalną aplikację HTC FootballFeed. Umożliwia ona śledzenie piłkarskich rozgrywek prosto z ekranu smartfona wyposażonego w systemem Android. Footballowy kanał informacyjny pozwoli m.in. na bieżący podgląd drużynowych statystyk, wyników meczów oraz pomeczowych ciekawostek.  

Najnowsze wieści dotyczące każdej z drużyn, bieżąca aktualizacja wyników meczów, analizy wybranych spotkań, to wszystko można znaleźć w nowej aplikacji HTC, do której trafiają wyłącznie materiały stworzone i zaakceptowane przez UEFA. Całość oparta na znanym interfejsie HTC BlinkFeed. Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość konfiguracji strumienia piłkarskich newsów, dostosowując je do drużyn i rozgrywek, na których najbardziej nam zależy.

Badania przeprowadzone na zlecenie HTC pokazują, że nowe technologie pełnią kluczową rolę podczas śledzenia piłkarskich rozgrywek. Aż 83% badanych korzysta ze smartfona podczas oglądania ważnego meczu. Aplikacja HTC FootballFeed przynosi swoim odbiorcom wyższy komfort użytkowania. Szereg zawartych w niej funkcji opracowano na podstawie rozmów
z kibicami z całego świata, emocjonujących się footballem zarówno na stadionach
jak i w swoich domach.

Instalując program na swoim smartfonie otrzymamy dostęp do najnowszych artykułów, bieżących statystyk, szczegółowych informacji na temat nadchodzących meczów, podsumowań spotkań, zawodników, klubów, a także do niesamowitej galerii zdjęć. Ponadto aplikacja pozwala na ustawienie powiadomień o nadchodzącym meczu poprzez synchronizację z funkcją kalendarza. To wszystko sprawia, że HTC FootballFeed będzie idealnym narzędziem dla niejednego miłośnika europejskiego footballu.

Użytkownicy programu będą mieli możliwość przedstawienia swoich propozycji zmian
i pomysłów na nowe funkcje w aplikacji, które będą wykorzystywane do opracowywania przyszłych aktualizacji HTC FootballFeed. Najlepsze z sugestii będą poddawane pod głosowanie i akceptację innych użytkowników, a następnie wdrażane przez HTC.

Nowa aplikacja HTC FootballFeed została stworzona z myślą o fanach kochających football pod każdym aspektem, zarówno w trakcie gry, przygotowaniach do spotkania jak i pomeczowych dyskusji. Śledzenie rozgrywek jest czymś więcej niż tylko sprawdzaniem statystyk i wyników gry, dlatego też stworzyliśmy aplikację, która daje pełen podgląd tego, co istotne z punktu widzenia miłośników footballu. Mając świadomość tego, że każdy z nas jest inny i interesuje się grą różnych drużyn, stworzyliśmy rodzaj inteligentnej aplikacji. Można ją  konfigurować pod kątem indywidualnych preferencji, dzięki czemu do użytkownika trafiają tylko te informacje, na których mu zależy – powiedział Phil Blair, Dyrektor Zarządzający HTC na obszar EMEA.

Aplikację HTC FootballFeed można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem sklepu Google Play.

Dodaj komentarz