Modne słuchawki HPH-M82 od Yamahy

Yamaha prezentuje słuchawki stworzone z myślą o tych, którzy na równi cenią wysoką jakość dźwięku, komfort użytkowania i atrakcyjne wzornictwo. HPH-M82 wykorzystują 40-mm przetworniki z membraną Yamaha Tangential Edge i wyróżniają się oryginalnymi, nawiązującymi do diamentu obudowami. Funkcjonalność słuchawek zwiększa pilot zdalnego sterowanie z wbudowanym mikrofonem.

Kształt muszli, nawiązuje wyglądem do diamentu.

HPH-M82_06

 

Według zapewnień producenta słuchawki gwarantują bardzo dobre dopasowanie do uszu użytkownika, a dzięki zamkniętej konstrukcji również skuteczną ochronę przed wydostawaniem się dźwięku poza obudowy słuchawek.

HPH-M82_07

Komfort użytkowania HPH-M82 zwiększa specjalna pianka pokryta włóknem nylonowym oraz pełna regulacja pałąka nagłownego, umożliwiająca wygodne dopasowanie do kształtu i wielkości głowy użytkownika.HPH-M82_11

Oprócz białego, brązowego, czarnego i złotego dostępne są także czerwony i niebieski, nawiązujące do malowania motocykli Yamahy. Także przewody dopasowano kolorystycznie do obudów.

HPH-M82_09

Słuchawki HPH-M82 już niebawem pojawią się w sprzedaży. Ich poglądowa cena detaliczna, niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej, wyniesie 369 zł.

1 comment for “Modne słuchawki HPH-M82 od Yamahy

Dodaj komentarz