ADATA wprowadza na rynek CE700 – podstawkę do smartfonów

Tajpej, Tajwan – 23 stycznia 2014 – ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i urządzeń korzystających z pamięci NAND Flash, zapowiedział dziś wprowadzenie na rynek ADATA Elite CE700 – podstawki ładującej bezprzewodowo. Elite CE700 zapewnia rewolucyjną, nową metodę ładowania kompatybilnych telefonów komórkowych poprzez technikę indukcyjną, eliminując potrzebę używania niepotrzebnych ładowarek i kabli. Po umieszczeniu telefonu na podstawce, energia elektryczna jest do niego automatycznie i bezprzewodowo przesyłana.

CE700 ma stylową, aluminiową obudowę i chropowatą, gumową podstawę dla telefonu, która zapobiega przypadkowemu przemieszczaniu się ładowanego urządzenia. Zaprojektowana uniwersalność pozwala na używanie CE700 z większością dostępnych na rynku smartfonów wspierających bezprzewodowe ładowanie. Urządzenie potrafi pracować w pozycji leżącej i stojącej. Unikalny projekt ramki pozwala użytkownikom regulować kąt nachylenia podstawki ładującej, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb. CE700 można także postawić na stoliku czy biurku z telefonem umieszczonym pionowo, dzięki czemu taki zestaw stanie się lepiej widoczny i łatwiejszy w użyciu. W celu jak największej oszczędności energii CE700 automatycznie wejdzie w stan czuwania zawsze gdy nie będzie w użyciu.CE700_front and back

CE700, jako niezwykły przykład nowoczesnej technologii, została profesjonalnie certyfikowana, spełniając rygorystyczne normy standardu Qi, co zapewnia jej maksymalną kompatybilność i bezpieczeństwo. Funkcja zabezpieczająca przed włączeniem, kiedy w polu znajdują się niekompatybilne urządzenia – FOD (z ang. Foreign Object Detection) i wyświetlacz chronią użytkowników i zapewniają stabilne działanie. CE700 jest wyposażona w niezwykle cienką obudowę ze zgrabnie zaokrąglonymi rogami.

CE700_all (1)

Jako że urządzenie ładuje smartfony bez fizycznego połączenia punktów w których płynie prąd, ryzyko porażenia elektrycznego zostało całkowicie wyeliminowane. Co więcej, ładowanie indukcyjne eliminuje mechaniczne zużycie m.in. złącz i styków, które jest spowodowane faktycznym łączeniem telefonu z przewodem elektrycznym.CE700_back (1)

Dostępność:
Ładowarka bezprzewodowa ADATA Elite CE700 będzie dostępna u wybranych dystrybutorów i w dobrych sklepach detalicznych.

Dodaj komentarz