Measy na targach Global Sources 2014

Measy Electronics uświetni swoją obecnością jedną z najważniejszych, międzynarodowych imprez branżowych – Global Sources China Sourcing Fair 2014. Targi rozpoczną się w sobotę, 12 kwietnia i potrwają do wtorku, 15 kwietnia włącznie.

Podczas czterech dni targowych, Measy zaprezentuje pełną gamę oferowanych produktów. Począwszy od androidowych przystawek do Smart TV, a skończywszy na akcesoriach do ich obsługi. Na stoisku będzie można zobaczyć bestsellery – Measy U2B i Measy U4C, produkty dopiero wchodzące do sprzedaży – Measy B4A i Measy B4C, jak i zupełne innowacje – Measy TP801.

Global Sources China Sourcing Fair 2014 to niepowtarzalna okazja do poznania setek dostawców zarówno z samych Chin, jak również z Tajwanu, Korei czy innych krajów azjatyckich. Targi te stwarzają wspaniałe warunki m.in. dla importerów, którzy mogą zapoznać się z aktualnymi trendami oraz zakontraktować dostawy najnowszych produktów bezpośrednio u producentów, w stolicy światowego biznesu.

Stoisko Measy Electronics będzie można znaleźć w hali Asia World Expo, w dniach 12-15 kwietnia br.

Prezentowane nowości produktowe trafią do sprzedaży w Polsce już w maju bieżącego roku. Sugerowane ceny detaliczne nie są jeszcze znane.

Wszystkie produkty będą objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Measy w Polsce jest firma Multioffice Sp. z o.o., z Krakowa.

Dodaj komentarz