Creative HS 800 Fatal1ty. Słuchawki dla graczy w rozsądnej cenie

Słuchawki to podstawowy element zestawu gracza. Dobry sprzęt pozwoli usłyszeć przeciwnika, a także sprawi, że gra będzie sprawiała wiele przyjemności nie tylko dla oczu za sprawą coraz to lepszej grafiki, lecz także dzięki oprawie audio. Headset firmy Creative brandowany jednym z najlepszych graczy – Johnathanem Fatal1ty Wendel jest właśnie takim produktem.

Słuchawki posiadają nie tylko wysoką jakość dźwięku lecz także zapewniają wysoki komfort podczas długich sesji przy ulubionej grze. Dzięki wysokiej jakości przetwornikom i doskonałym basom odgłosy broni, kroków i otoczenia w grach brzmią w słuchawkach fantastycznie. Znajdujący się w zestawie mikrofon z automatyczną funkcją redukcji szumów pozwala na szybką komunikację w grach sieciowych. Można go łatwo odłączyć i używać zestawu jak zwykłych słuchawek stereofonicznych.

Nie tylko dla graczy

Słuchawki HS 800 nadają się nie tylko do gier, lecz także świetnie sprawdzą się podczas rozmów poprzez komunikatory wideo, a to za sprawą bardzo dobrego mikrofonu, który dzięki funkcji automatycznej redukcji szumów sprawi, że jakość rozmów będzie stała na wysokim poziomie. Mało tego, gdy chcemy posłuchać muzyki HS 800 dzięki mocnemu basowi i wysokiej jakości wysokich i średnich dźwięków sprawdzą się w praktycznie każdym gatunku: niezależnie czy to jazz, metal czy muzyka elektroniczna.

 Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie prowadzenie rozmów przez Internet
muzyka
gry na PC
Konstrukcja z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa Nie
Złącza 3,5mm minijack
Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz
Dla mikrofonu: 100Hz-15kHz
Połączenie Przewodowe
Impedancja 32 Ohm
Waga 200 g
Czułość 110 dB
Mikrofon Tak
Długość przewodu 2.5 m

Dodaj komentarz