Razer zaprezentował customowy headset dla fanów World of Tanks

Razer – światowy lider w produkcji urządzeń i oprogramowania rozrywkowego, we współpracy z Wargaming, wiodącym deweloperem i wydawcą gier MMO, zaprezentowała dzisiaj gamingowy headset World of Tanks Razer Kraken Pro. Customowy zestaw słuchawkowy dołącza do obecnej na rynku linii produktów Razera, dedykowanych fanom World of Tanks: gamingowej myszy DeathAdder i podkładki Goliathus.

„Współpraca z autorami gier, w które sami uwielbiamy grać, to zawsze olbrzymia przyjemność. Tak jest i teraz, gdy działamy razem z Wargaming – jedną z najbardziej prestiżowych marek na rynku gier.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Urządzenia peryferyjne Razera to naturalny wybór rzeszy czołowych e-sportowców na całym świecie. Od teraz jakość i wydajność, z której słyną, są dostępne w urządzeniach dedykowanych temu wspaniałemu i niezwykle popularnemu tytułowi.”

Headset Word of Tanks Razer Kraken Pro jest zbudowany w oparciu o potężne 40-milimetrowe głośniki gwarantujące potężny i czytelny dźwięk; zarówno w dolnym, środkowym i wysokim paśmie.

Wszyscy gracze mogą także wzbogacić swoje doświadczenia audio dzięki aplikacji Razer Surround Pro. Ten silnik audio pozwoli rozszerzyć możliwości dowolnych słuchawek stereofonicznych i wzbogacić je o system spersonalizowanego, wirtualnego dźwięku 7.1. Wszystkie aplikacje pobrane przed 30. czerwca zostaną automatycznie i za darmo zaktualizowane do wersji Razer Surround Pro. Dowiedz się więcej o Razer Surround na www.razerzone.com/surround.

Nabywcy 20,000 pierwszych World of Tanks Razer Kraken Pro wraz z headsetem otrzymają bonusowy kod na 1,500 jednostek złota oraz siedem dni usługi premium na swoich kontach World of Tanks.

„Rozszerzeniu naszej współpracy z Razerem towarzyszył wielki entuzjazm. World of Tanks Razer Kraken Pro idealnie wpasowuje się w potrzeby graczy, poszukujących urządzenia ułatwiającego współpracę i pozwalającego jeszcze lepiej zagłębić się w świat stalowych maszyn, wypełniony dynamicznymi odgłosami i emocjonalną muzyką.” – mówi Frédéric Menou, dyrektor zarządzający na Europę i Amerykę Północną w Wargaming.

Wspieranie uniwersum World of Tanks przez Razera nie kończy się na tworzeniu produktów – firma jest także sponsorem Odem Mortis i SIMP Gaming. Oba te składy brały udział w rywalizacjach podczas Wielkich Finałów Ligi Wargaming.net, gdzie zaprezentowały swoje umiejętności i sprzęt idealnie dopasowany do tak wymagającej rywalizacji.

Razer posiada bogatą historię tworzenia produktów dedykowanych największym bestsellerom. Wśród nich znalazły się League of Legends, StarCraft® czy Mass Effect 3. Firma prowadzi też regularną współpracę z topowymi drużynami e-sportowymi na całym globie i wyposaża je w customowe produkty z najwyższej półki.

Specyfikacja World of Tanks Razer Kraken Pro:

 • Pasmo przenoszenia: 20 – 20,000 Hz
 • Impedancja: 32 Ω przy 1 kHz
 • Czułość (@1 kHz, 1 V/Pa): 110 ± 4 dB przy 1 kHz Max
 • Moc: 50 mW
 • Głośniki: 40 mm, magnesy neodymowe
 • Wewnętrzna średnica nauszników: 50 mm
 • Długość przewodu: 1.3 m / 4.27 ft. plus 2 m / Rozgałęziacz 6.6 ft.
 • Przybliżona waga: 293 g / 0.65 lbs.
 • Wtyki: analogowy combo jack 3,5mm (Słuchawki i Mikrofon)
 • W pełni chowany mikrofon
 • Pasmo przenoszenia (mikrofon): 100 – 10,000 Hz
 • Stosunek sygnału do szumu (mikrofon): 52 dB
 • Czułość mikrofonu (@1 kHz, 1 V/Pa): -40 ± 3dB
 • Typ mikrofonu: kierunkowy

Dostępność:                      RazerStore – zamów teraz

                                               Świat – czerwiec 2014

Dowiedz się więcej o World of Tanks Razer Kraken Pro na: www.razerzone.com/licensed-and-team-peripherals/world-of-tanks-razer-kraken-pro/

Dodaj komentarz