Gra Wasteland 2 zintegrowana z Razer Surround

Razer Surround to darmowa aplikacja, która pozwala graczom doświadczać zaawansowanego, wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 w każdym modelu stereofonicznych słuchawek. Dzięki najnowszej technologii, algorytmy zastosowane w Razer Surround umożliwiają stworzenie niesamowitego środowiska dźwiękowego, którego charakterystykę można dostosować do własnych potrzeb za pomocą wielu opcji konfiguracyjnych. Aby wykorzystać możliwości ofertowane przez integrację aplikacji z Wasteland 2 gracze nie muszą się rejestrować, czy dokonywać dodatkowej instalacji.

„Zawsze byłem wielkim fanem Wasteland, więc współpraca z gigantem branży gier, jakim jest Brian Fargo, jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca.” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Dzięki Razer Surround z Wasteland 2 będą mogli w pełni cieszyć się nawet ci gracze, którzy nie posiadają pełnego zestawu do dźwięku przestrzennego.”

Brian Fargo, założyciel studia inXile, komentuje: „Obserwowałem jak Razer i Min rosną do rangi tytanów branży gier, więc kiedy tylko pojawiła się okazja do współpracy, zrobiłem to z przyjemnością. Razer Surround wspaniale stymuluje zmysł słuchu i pozwoli naszym graczom znacznie lepiej wczuć się w post-apokaliptyczny świat Wasteland 2.”

Brian Fargo oraz inXile planują także integrację Razer SDK, w tym ogłoszony niedawno Chroma SDK, który umożliwi inteligentne sterowanie podświetleniem klawiatur, myszek i headsetów z linii Razer Chroma.

Dodaj komentarz