Gra Dying Light za darmo z notebookami z GeForce GTX

Dying Light polskiej firmy Techland to gra typu action survival, w której wydarzenia ukazane są z perspektywy pierwszej osoby. Akcja osadzona została w mieście Harran, w którym za dnia gracze przemierzają obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i tworząc broń, która pozwala im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca okazuje się zwierzyną, gdy wrogowie stają się o wiele bardziej agresywni i niebezpieczni. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by przetrwać do świtu.

Dzięki innowacyjnym technologiom NVIDIA GameWorks obsługiwanym przez procesory graficzne GeForce GTX, takim jak HBAO+, Depth of Field (Bokeh) oraz Dynamic Super Resolution (DSR), Dying Light cechuje się niesamowitą oprawą graficzną pozwalając graczom w pełni wczuć się w klimat gry.

W ramach najnowszej akcji firmy NVIDIA, osoby które zakupią u partnerów akcji notebooka z kartą graficzną GeForce GTX 980M, 970M lub 965M, opartymi na architekturze NVIDIA Maxwell, otrzymają grę Dying Light za darmo. Oferta obowiązuje do końca marca 2015 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów kodów promocyjnych.

Dodaj komentarz