Teufel w Polsce – wysoka jakość dźwięku w przystępnej cenie

Producent sprzętu audio – firma Teufel planuje ekspansję w Europie. Polska znalazła się wśród rynków, na których skupia się niemieckie przedsiębiorstwo. Teufel oferuje wysokiej jakości produkty i akcesoria audio. Producent samodzielnie projektuje i sprzedaje urządzenia. Stara się przyciągnąć fanów czystego brzmienia korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Teufel to niemiecki producent, który w ubiegłym roku miał okazję świętować 40-lecie istnienia. W tym czasie udało mu się rozwinąć z niszowego podmiotu dla wąskiej grupy entuzjastów w uznaną markę. Teufel koncentruje się na sprzedaży online, ale w 2014 roku zdecydował się otworzyć flagowy salon w Berlinie.

Klienci mogą tam skorzystać z porad ekspertów marki i przetestować produkty. W ciągu kolejnych lat powstały nowe sklepy i producent ma plany dalszej rozbudowy siatki swoich salonów. Sam sprzęt konstruowany i projektowany jest w laboratorium w Berlinie. Firma oferuje różnego rodzaju urządzenia audio, poczynając od klasycznych głośników poprzez głośniki przenośne, soundbary, radia internetowe, a na słuchawkach kończąc. Produkty wyróżniają się eleganckim designem oraz wysokiej jakości dźwiękiem w przystępnej cenie.

Teufel stara się edukować konsumentów w tematyce jakości dźwięku, tak aby każdy mógł w pełni docenić pracę niemieckich inżynierów i czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Propozycje dla każdego

Kolumny Ultima 40 to dla Teufel produkt kultowy i jednocześnie najpopularniejszy sprzęt w ofercie niemieckiego producenta. Zbalansowany dźwięk, głęboki bas oraz elegancki design docenią entuzjaści każdego rodzaju muzyki. Ultima 40 sprawdzą się także jako dodatkowe głośniki do telewizora. Zestaw dostępny jest w wersji pasywnej i aktywnej.

Ultima 40 dostępne są w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 1999 zł (wersja pasywna) oraz 3899 zł (wersja aktywna): https://www.teufelaudio.pl/stereo/ultima-40-p18347.html i https://www.teufelaudio.pl/stereo/ultima-40-active-p18374.html

Głośnik przenośny ROCKSTER GO to propozycja dla osób podróżujących. Kompaktowy i elegancki, pozwala na cieszenie się muzyką w dowolnym miejscu. Cechuje się wodoodpornością klasy IPX7 oraz pojemnym akumulatorem umożliwiającym odtwarzanie muzyki przez 12 godzin na jednym ładowaniu. Dodatkowo, zintegrowany mikrofon ułatwia korzystanie z asystentów głosowych jak Asystent Google czy Apple Siri.

ROCKSTER GO dostępny jest w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 649 zł: https://www.teufelaudio.pl/bluetooth/rockster-go-p18564.html

Bezprzewodowy soundbar Cinebar Lux to uniwersalny i elegancki sprzęt dla każdego. Za wysoką jakość dźwięku odpowiedzialnych jest dwanaście głośników high-performance, cztery pasywne membrany basowe oraz Technologie Dynamore Ultra oraz Dynamore 3D. Cinebar Lux zapewnia wrażenia porównywalne z tymi zarezerwowanymi dla systemów kina domowego 5.1.

Cinebar Lux dostępny jest w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 3399 zł: https://www.teufelaudio.pl/soundbary/cinebar-lux-p18680.html

Radio 3sixty to nowoczesne spojrzenie na tradycyjny odbiornik radiowy. Urządzenie, za pośrednictwem Internetu, zapewnia dostęp do stacji radiowych z całego świata. Jest kompatybilne również z usługą Spotify Connect. 360-stopnowy dźwięk oraz zintegrowany subwoofer oferują głębokie i czyste brzmienie w każdym kącie domu.

Radio 3sixty dostępne jest w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 1199 zł: https://www.teufelaudio.pl/stereo/radio-3sixty-p16568.html

REAL BLUE to popularny model bezprzewodowych słuchawek Bluetooth wyróżniający się zamkniętą budową oraz dotykowym panelem pozwalającym na sterowanie muzyką, głośnością oraz odbieranie połączeń. Dzięki wydajnej baterii litowo-jonowej słuchawki mogą działać nawet do 30 godzin bez konieczności ładowania. REAL BLUE dostępne są także w wersji z aktywną redukcją hałasu otoczenia.

REAL BLUE dostępne są w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł: https://www.teufelaudio.pl/sluchawki/real-blue-nc-p16586.html

Powyższe produkty oraz wiele innych dostępne są na stronie internetowej Teufel. Sprzedaż bezpośrednia pozwala firmie oferować urządzenia i akcesoria audio w bardziej atrakcyjnych cenach niż konkurenci w tej samej klasie.

Dodaj komentarz