Western Digital prezentuje nowy kieszonkowy dysk SSD WD Elements SE SSD

Western Digital oficjalnie wprowadził do oferty WD Elements SE SSD – nowy przenośny dysk, łączący niewielkie gabaryty z doskonałą wydajnością. To idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą szybko i wygodnie przenosić duże ilości danych. Dzięki WD Elements SE SSD mamy pełną kontrolę nad swoimi plikami, możemy je wygodnie udostępniać, przenosić pomiędzy różnymi urządzeniami i pracować na nich.

“Z uwagi na cenę, urządzenia SSD przez długi czas pozostawały poza zasięgiem wielu klientów. Western Digital chce, by technologia ta była bardziej dostępna dla użytkowników – nie może być tak, że klienci muszą wybierać pomiędzy wydajnością, pojemnością czy przyjazną ceną. Dlatego cieszymy się, mogąc wprowadzić do oferty WD Elements SE SSD” – mówi

Fabrizio Keller, Sr. Product Marketing Manager EMEA.

Dzięki szybkości odczytu danych sięgającej 400 MB/s i pojemności do 2 TB, nowy przenośny SSD pozwoli użytkownikom błyskawicznie przenosić ogromne ilości plików. Dzięki obsłudze plug-and-play urządzenie jest gotowe do pracy natychmiast po zakupie i idealnie integruje się z każdym sprzętem użytkownika.

Atutem WD Elements SE SSD jest również kompaktowa, zgrabna i odporna na uszkodzenia obudowa, dzięki której dysk zniesie skutki upadku z wysokości do 2 m – urządzenie jest więc w pełni przygotowane na trudy codziennej eksploatacji. Odporność ta jest też potwierdzona 3-letnią ograniczoną gwarancją Western Digital.

Cena i dostępność

WD Elements SE SSD pojawi się w sprzedaży w Western Digital Store oraz u wybranych partnerów w sierpniu 2021, w cenie od 89,99 € za wersję 480GB. Więcej informacji o nowości oraz produktach WD na https://shop.westerndigital.com/pl-pl

Dodaj komentarz