Nowe MOBO.pl

Witam wszystkich na łamach MOBO.pl

Miło nam powitać wszystkich gości w nowej odsłonie MOBO.pl. Po dłuższej przerwie, poświęconej na przemyślenia co do konwencji portalu, postanowiliśmy wrócić w nieco zmienionej formie – jako portal społecznościowy, skupiający aktywnych miłośników informatyki, którym zwykłe forum komputerowe nie pozwala w pełni zrealizować swoich pasji.
 
MOBO.pl to miejsce, w którym poruszane będą istotne zagadnienia związane ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym, a także komentarze odnośnie kierunków rozwoju innowacyjnych technologii informatycznych. Naszym celem jest sprawić, aby informacje te ułatwiły poruszanie się naszym czytelnikom po fascynującym świecie informatyki.
 
Chcemy stworzyć uniwersalną platformę do kontaktu dla wszystkich miłośników IT. Jednocześnie zamierzamy zbudować bazę wiedzy dla wszystkich, którzy napotkali problem w pracy z komputerem. Pragniemy zachęcić wszystkich do uczestnictwa w dyskusjach na naszych łamach gdzie można będzie uzyskać informacje i pomoc w rozwiązaniu swoich problemów.
 
Portal społecznościowy MOBO.pl daje możliwość pisania na ŚCIANIE serwisu wszystkim zarejestrowanym użytkownikom. Pozwala poznać ciekawych ludzi i owocnie spędzić czas w gronie ZNAJOMYCH, rozwijając swoją pasję. Oferujemy możliwość szybkiego kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach na CZACIE. Wbudowane FORUM stanowi ogromną bazę wiedzy pomocnej w rozwiązywaniu wszelakich problemów. Dajemy ponadto możliwość tworzenie GRUP tematycznych pozwalających skupiać się w tematycznych kręgach zainteresowań.
 
Nie wiesz jaki komputer będzie dla Ciebie najlepszy? Szukasz najnowszych sterowników? Masz problem ze sprzętem komputerowym? A może po prostu się nudzisz i chcesz ciekawie spędzić czas, poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach z którymi możesz wymienić informacje o nowinkach technologicznych?
 
Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. To portal dla Ciebie!
 
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie z nami tworzyć MOBO.pl. Wszystkich, chętnych do współpracy, którzy pragną w większym stopniu zaangażować się w nasz projekt zapraszam do zapoznania się z zakładką KARIERA.
 
Ponadto w zakładce KONTAKT dostępny jest formularz kontaktowy, służący do kontaktu z redakcją MOBO.pl.
 
Pozdrawiam serdecznie!

 

Post navigation

2 comments for “Nowe MOBO.pl

Dodaj komentarz