Aparat Samsung MV800 MultiView

W połowie października do sprzedaży trafi niezwykle smukły aparat Samsung MV800 MultiView z odchylanym o 180 stopni ekranem o przekątnej 3 cali. To urządzenie, którym powinni zainteresować się fani fotografii realizujący swoją pasję także w sytuacjach, które wymagają od nich niecodziennego kadrowania. Ten ciekawy pod względem zastosowanych rozwiązań oraz designu aparat po raz pierwszy zaprezentowano podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.Samsung MV800 MultiView

Samsung MV800 MultiView, bazując się na sukcesie technologii Samsung 2View, jest pierwszym kompaktem z kategorii „premium” z odchylanym o 180 stopni ekranem dotykowym. Wyjątkowy wyświetlacz z interfejsem użytkownika Smart Touch 3.0 zapewnia intuicyjną obsługę, a możliwość zmiany położenia znacznie ułatwia tworzenie autoportretów czy fotografowanie pod ekstremalnie wysokim bądź niskim kątem. Dzięki możliwości przeciągania i przewijania opcji w menu można szybko odnaleźć szukaną funkcję za jednym dotknięciem. Jedną z funkcji Smart Touch 3.0 jest też możliwość spersonalizowania swojego aparatu poprzez ustawienie dowolnego zdjęcia jako tapety w menu urządzenia.

Mimo kompaktowych wymiarów aparat został wyposażony w wysokiej klasy szerokokątny obiektyw Schneider-KREUZNACH 26 mm z pięciokrotnym zoomem optycznym oraz matrycę o rozdzielczości 16,1 Mpix. Innowacyjna funkcja Live Panorama umożliwia łatwe fotografowanie panoram, dużych obiektów lub grup ludzi poprzez przytrzymanie spustu migawki, przesunięcie aparatu i podejrzenie całej sfotografowanej sceny na wyświetlaczu LCD. Aparat umożliwia też wykonywanie zdjęć 3D, a dzięki możliwości podłączenia do telewizora Smart 3D TV można oglądać je na dużym ekranie w doskonałej jakości.


Samsung MV800 MultiView

Naszym celem jest wyznaczanie nowych standardów w zakresie innowacji w dziedzinie cyfrowej fotografii, a przełomowe rozwiązanie MultiView jest kolejnym etapem w realizacji tego celu. Samsung MV800 to nie tylko możliwości kadrowania pod praktycznie każdym kątem. To także kolejne urządzenie, które otwiera więcej możliwości w pracy z aparatem dla całej rzeszy fanów i da więcej przyjemności podczas fotografowania – powiedział Myoung Sup Han, Starszy Wiceprezes i szef działu Digital Imaging Business w Samsung Electronics.

Magic Frame i Zdjęcie w Zdjęciu
Aparat Samsung MultiView pozwala wybierać wśród wielu funkcji, które nadają zdjęciom unikalny styl i charakter. Jedną z nich jest Magiczna Ramka oferująca 12 zabawnych wzorów tła np. bilbord, okładka gazety, a także możliwość stworzenia własnego projektu. Z kolei opcja Picture-in-Picture pozwala na wstawienie jednego zdjęcia w inne.

Smart Filter i Funny Face
Smart Filter umożliwia użytkownikom wyrażenie własnej osobowości w twórczy sposób dzięki 14 efektom artystycznym. Można w nim znaleźć nowe opcje Akwarela oraz Kreskówka, które dowolne zdjęcie przekształcą w ciekawy format – jak z filmu animowanego. Tu jednak zabawa wcale się nie kończy – funkcja Funny Face pozwala na wyginanie, rozciąganie i manipulowanie zdjęciami portretowymi, co gwarantuje doskonałą zabawę – jak w gabinecie luster.


Samsung MV800 MultiView

Portret dla każdego
Funkcja Pose Guide wskazuje użytkownikowi najlepszą pozycję do zdjęcia portretowego dzięki liniom wyświetlanym na wyświetlaczu, tak, by możliwe było osiągnięcie optymalnego ujęcia z dowolnego kąta. Edytor Zdjęcia zapewnia możliwość edycji obrazu bez konieczności kopiowania go do komputera. MV800 wyposażony jest również w znaną z aparatów 2View funkcję Beauty Shot, która umożliwia korektę wszelkich niedoskonałości w zdjęciach portretowych.

Każdy ma własną historię
Dzięki aparatowi MV800 MultiView każdy może stać się reżyserem – taką możliwość daje opcja Storyboard Maker. Użytkownicy mogą przygotować scenopisy ze zrobionych zdjęć, wybierając układ graficzny i ustawiając ujęcia w odpowiedniej kolejności. Niezależnie więc od tego, czy robi się film o wieczorze spędzonym z przyjaciółmi, czy o fantastycznych wakacjach z rodziną, można zobaczyć jego układ na wyświetlaczu dokładnie tak, jak się go zapamiętało.

Twórcza inteligencja MV800
Podczas wykonywania zdjęcia portretowego Samsung MultiView automatycznie wyszuka i zarejestruje dodatkowo dwa inne dobre zdjęcia przy różnych ustawieniach zoomu, dzięki czemu za jednym kliknięciem otrzymuje się aż trzy ujęcia. Użytkownik może sam zdecydować, które z tych trzech wybrać – a może zachować je wszystkie?


Samsung MV800 MultiView

Nagrywanie filmów w HD proste jak nigdy dotąd
Aparat Samsung MV800 MultiView nagrywa także filmy doskonałej jakości w rozdzielczości HD, ale aż dwa razy dłuższe niż w przypadku standardu MPEG4. Technologia niwelowania dźwięku zoomu zapewnia, że jedynym nagranym głosem będzie śmiech i rozmowa najbliższych, nie zaś mechaniczny szum towarzyszący pracy obiektywu.

Samsung MV800 MultiView łączy w sobie innowacyjne rozwiązania, wyrafinowany design i niezwykle przyjazne użytkownikowi funkcje, zapewnia pełną mobilność, dobrą jakość obrazu i maksymalną radość z użytkowania. To doskonałe narzędzie nie tylko do rejestracji obrazów, ale również do opowiadania zabawnych, wyjątkowych i ciekawych historii.

Dodaj komentarz