Informacje drogowe z pierwszej ręki

BLOW, producent zaawansowanych urządzeń multimedialnych, wprowadził do oferty sklepu internetowego rodzinę markowych, wielokanałowych radiotelefonów CB wraz z dedykowanymi do nich antenami. Niewielkie urządzenia, mieszczące się z powodzeniem w każdym samochodzie, pozwalają na bieżąco wymieniać się z innymi kierowcami danymi o sytuacji na drogach, uzupełniając informacje o natężeniu ruchu z nawigacji samochodowych.

Zbliżający się sezon świątecznych i zimowych wyjazdów sprawi, że wielu Polaków wyruszy w trasy w kraju i za granicę napotykając często trudne warunki pogodowe i drogowe, które mogą stanąć na przeszkodzie w sprawnym dotarciu do celu podróży. Radiotelefon CB stanowi doskonałe źródło informacji o utrudnieniach drogowych, wypadkach, pracach drogowych, kontrolach, itp. pochodzących od innych kierowców. Nikt tak dobrze nie zna też sprawdzonych serwisów mechanicznych, przydrożnych restauracji ze smacznym jedzeniem czy lokalnych atrakcji jak inni uczestnicy ruchu drogowego, gotowi podzielić się swoimi spostrzeżeniami z kolegami. Aby móc korzystać z dobrodziejstw CB należy dobrać odpowiedni CB i dopasować do niego antenę, w taki sposób, by uzyskać jak największy zasięg i najlepszą jakość dźwięku.

W sklepie BLOW można znaleźć szeroka gamę radiotelefonów CB przygotowanych dla różnych użytkowników o zróżnicowanej zasobności portfela, a także szereg anten rekomendowanych do poszczególnych modeli urządzeń i systemów montażu. Najwyższa jakość komponentów wykorzystywanych przez BLOW sprawia, że oferowane produkty zadowolą oczekiwania wymagających klientów.

Radiotelefony CB wraz z dedykowanymi do nich antenami BLOW dostępne są na rynku odpowiednio w cenie:.

–             Radio CB LEGEND II229 PLN brutto

–   Antena samochodowa CB BLOW – 840M  – 84 PLN brutto.

Dodaj komentarz