Lexmark Mobile Printing App

Lexmark udostępnił aplikację do drukowania mobilnego – Lexmark Mobile Printing App, przeznaczoną dla urządzeń z systemem Android oraz Apple iOS.
Aplikacja mobilna Lexmarka została zaprojektowana na smartfony oraz tablety wyposażone w system Android oraz Apple iOS i pozwala na druk z każdego miejsca, w obrębie tej samej sieci WiFi. Nowa aplikacja pracuje z drukarkami atramentowymi AIO (all-in-one) oraz większością drukarek laserowych Lexmarka wprowadzonych od 2005 roku.Lexmark Mobile Printing App

Aplikacja sprawia, że w prosty sposób można zlokalizować urządzenie, dodać je do listy preferowanych drukarek oraz wysyłć dokumenty w formatach .pdf, .tiff lub .jpeg w celu szybkiego wydruku „na żądanie”.

Aplikacje dla systemu Android oraz iOS są dostępne za darmo w sklepach Android App Store oraz iTunes Store.

Tablety, smartfony oraz technologie oparte na chmurze zmieniają sposób, w jaki prowadzą działalność małe i duże przedsiębiorstwa. Dla osób będących w ciągłym ruchu, przemieszczanie się pomiędzy biurami wymaga wygodnego dostępu do dokumentów – w każdym miejscu i w każdej chwili.

W dzisiejszym bezprzewodowym świecie, mobilna technologia, dzięki której szybko wykonujemy poszczególne zadania jest warunkiem koniecznym do prowadzenia biznesu. Nowa aplikacja Lexmarka, która współpracuje zarówno z atramentowymi, jak i laserowymi urządzeniami umożliwia wydruki na odległość i potrafi sprostać wyzwaniom biznesu każdej wielkości.

Mobilne wsparcie dla drukarek typu AIO wspólnie z działającym w chmurze rozwiązaniem „Print Release” należy do pakietu rozwiązań Lexmarka przeznaczonych dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nim są bardziej wydajne oraz oszczędzają czas i pieniądze.

Dodaj komentarz