Przyłącz się do P@sji n@ M@x@ powered by Logitech

Chcesz wziąć udział w konkursie informatycznym P@sj@ n@ M@x@ powered by Logitech i zdobyć dla siebie i swojej szkoły wartościowe nagrody – akcesoria komputerowe Logitech? Już dziś zarejestruj się na stronie internetowej konkursu. Projekty można przesyłać do 16 marca 2012. Chętnych zapraszamy do rejestracji szkolnej drużyny!


Na początku stycznia wystartował konkurs informatyczny „P@sj@ n@ M@x@ powered by Logitech” dedykowany uczniom warszawskich szkół gimnazjalnych. Zadaniem uczniów jest zaprojektowanie, pod opieką nauczyciela, strony internetowej dotyczącej ich pasji oraz zainteresowań. Chętnych do zmierzenia się z zadaniem konkursowym szybko przybywa. Na rejestrację oraz przesyłanie projektów został już tylko miesiąc, więc kompletuj drużynę i nie przegap szansy na wygranie akcesoriów komputerowych Logitech dla siebie i swojej szkoły!

Jak wziąć udział w konkursie? Nic prostszego:
Krok 1: Zarejestruj grupę na stronie internetowej konkursu logitech.com/pl i stwórz swój profil. Pamiętaj, że na nadesłanie projektu czekamy do 16 marca 2012.
Krok 2: Stwórz stronę internetową na temat swojej pasji. Tu masz całkowitą dowolność tematyczną. Zastanów się, co jest Twoją pasją. Street art? Muzyka? Sport? A może jedna z dziedzin naukowych? Wybierz temat, który interesuje Cię najbardziej.
Krok 3: Prześlij link do strony internetowej wraz z opisem projektu za pośrednictwem profilu na stronie konkursowej.
Krok 4: Wygraj akcesoria komputerowe Logitech dla siebie i swojej szkoły!

Nie wahaj się i zgłoś swój projekt.

Organizatorem konkursu „P@sj@ n@ M@x@ powered by Logitech” jest firma Logitech Poland Sp. z o.o., a Partnerem Wszechnica Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej akcji www.poland.logitech.com/pasja-na-maxa.

Dodaj komentarz