Nowy monitor Acer S235HL

Monitor LCD Acer S235HL wyróżnia się bardzo cienkim profilem o grubości mniejszej niż jeden cal, który nadaje mu minimalistyczny, nowoczesny wygląd. Panel jest otoczony czarną, błyszczącą ramą i jest zamocowany na eleganckiej, asymetrycznej podstawie. Srebrna podstawa oraz umieszczone w niej przyciski z niebieskim podświetleniem LED sprawiają, że monitor idealnie odpowiada wymaganiom współczesnej estetyki. Ponadto, wszystkie porty wejścia/wyjścia zostały umieszczone w podstawie, dzięki czemu nie zaburzają łagodnych kształtów monitora.Monitor Acer S235HL

Monitor ten jest wyposażony w panel o rozdzielności Full HD o maksymalnym współczynniku kontrastu 100 milionów :1 oraz przyjazne dla środowiska podświetlenie LED, które nie zawiera rtęci i pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 68%. Monitor S235HL jest wyjątkowym połączeniem estetycznego wyglądu, wspaniałych parametrów oraz pro-ekologicznych funkcji.

Wyrafinowany wygląd sprawia, że monitory spełniają oczekiwania osób o wyrobionych gustach. Pod elegancką obudową kryją się natomiast rozwiązania, dzięki którym monitor S235HL jest idealnymi urządzeniami dla użytkowników troszczących się o środowisko naturalne. Ze względu na energooszczędność, wyjątkowo cienką konstrukcję oraz materiały niezawierające rtęci, seria S zalicza się do grupy monitorów Acer EcoDisplay.

W monitorze zastosowano podświetlenie z białymi diodami LED, które nie zawiera niebezpiecznych substancji, takich jak rtęć lub gazy halogenowe, oraz w porównaniu z konwencjonalnymi lampami CFFL pozwalają na zmniejszenie zużycia energii nawet o 63%. Ponadto, podświetlenie LED zarówno cechuje się wyjątkową niezawodnością, jak i zapewnia wyższą jakość obrazu.

W monitorze S235HL zastosowano najnowsze technologie, które gwarantują najwyższą jakość obrazu:

Acer eColor Management, która dostosowuje parametry panela do środowiska pracy, warunków oświetleniowych oraz upodobań użytkownika. Dzięki niej można precyzyjnie wyregulować ustawienia monitora, tak aby uzyskać odwzorowanie kolorów optymalne dla wyświetlanego obrazu: danych, multimediów, filmów lub zdjęć.

Adaptacyjna regulacja kontrastu ACM (Adaptive Contrast Management) dynamicznie dostosowuje współczynnik kontrastu, tak aby na ekranie zawsze był wyświetlany bardzo ostry obraz. Funkcja ACM analizuje każdą scenę i dostosowuje parametry obrazu dla każdej klatki, poprawiając jakość kolorów i pozwalając na lepsze odwzorowanie szczegółów oraz stopniowania barw, zwłaszcza w przypadku ciemniejszych oraz jaśniejszych scen. Ponadto, funkcja ACM pozwala na zmniejszenie poboru mocy, dzięki czemu monitor LCD zużywa mniej energii.

Wydajny program narzędziowy Acer umożliwiający precyzyjne kalibrowanie kolorów oraz zarządzenie monitorem. Indywidualnie skonfigurowane ustawienia można zapisać, a następnie szybko przywoływać, co pozwala na łatwe dostosowywanie monitora do różnorodnych zastosowań lub warunków oświetleniowych.

Dodaj komentarz