Niezbędny element kobiecej torebki

Jak sprawić komuś elegancki, praktyczny, a przy tym niedrogi prezent, przyczyniając się jednocześnie do walki z rakiem piersi? Okazuje się, że jest na to sposób, a zbliżający się Dzień Matki może być ku temu świetną okazją…

Są takie elementy damskiej torebki, które nowoczesna kobieta powinna mieć zawsze przy sobie. Są też takie, które zupełnie do niczego się nie przydają, jednak – nie wiedzieć dlaczego – ciężko się ich pozbyć. Zużyty krem do rąk, pięć odcieni szminek, flakon po ulubionych perfumach, cały zestaw długopisów czy klika podręcznych lusterek to tylko niektóre elementy „kobiecego wyposażenia”.

W damskiej torebce znaleźć jednak można również nie tak popularne, acz niezwykle przydatne gadżety, które zdecydowanie sprawdzą się w tzw. awaryjnych sytuacjach, jak na przykład szukanie kluczyków do auta na ciemnym parkingu lub próba trafienia do drzwi w pomieszczeniu, w którym nagle zgasło światło.

Firma MacTronic, producent oświetlenia, z myślą o nowoczesnych kobietach wprowadziła właśnie do swojej oferty kolejne modele niezwykle popularnych latarek – breloków NuLight – latarki w kolorze czerwonym, niebieskim i szarym. Nowe modele wzbogaciły tym samym wachlarz lampek NuLight, wśród których znajdziemy różową, limitowaną edycję, z wygrawerowaną wstążeczką symbolizującą walkę z rakiem piersi.

MacTronic, tworząc różową edycję latarek – breloków, postanowił zaangażować się w walkę z nowotworem, wspierając działalność Federacji Amazonek w Polsce i prowadzonego przez nią programu edukacyjnego dotyczącego walki z rakiem, w szczególności z rakiem piersi. Firma, uczestnicząc w programie, przekazuje Federacji części dochodu ze sprzedaży każdej sztuki latarki oznaczonej różową wstążeczką.

Same latarki są małe (niespełna 4 cm długości), niezwykle poręczne, a przy tym naprawdę stylowe. Doskonale nadają się, jako brelok do kluczy. Mimo małego rozmiaru dają niezwykle jasne i silne światło, a dzięki energooszczędnej diodzie LED, bateria wystarcza nawet na 11 godzin stałego świecenia. NuLight są wodoodporne, wstrząsoodporne oraz olejoodporne, zatem z pewnością sprawdzą się jako funkcjonalny, a przy tym elegancki element wyposażenia kobiecej torebki.

Może więc warto, zastanawiając się nad niespodzianką dla naszych Mam z okazji ich święta, pomyśleć nad prezentem praktycznym, stylowym i przyłączyć się tym samym do kampanii ratującej kobiece życie?

Cena latarki to ok. 29zł.

Dodaj komentarz