HUAWEI Ascend G300 już w Polsce!

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił wprowadzenie na polski rynek smartfona Ascend G300. Telefon łączy w sobie najlepsze w swojej klasie cenowej parametry oraz elegancki wygląd. Urządzenie zwraca uwagę starannym wykonaniem oraz doskonałym oprogramowaniem. Telefon posiada mocny procesor 1GHz oraz duży, panoramiczny ekran o przekątnej 4 cale wykonany w technologii IPS. Dzięki temu HUAWEI Ascend G300 płynnie obsługuje aplikacje multimedialne, pozwalając każdemu użytkownikowi na wygodny dostęp do świata mobilnych multimediów.

HUAWEI Ascend G300 wyposażony jest w systemem operacyjny Android 2.3. i jest przygotowany na aktualizację do Android 4.0 ICS.

Smartfon pozwala na błyskawiczne odbieranie poczty e-mail, korzystanie z serwisów społecznościowych oraz wideo (np. Facebooka™ czy YouTube’a™). Dzięki systemowi szybkiego ładowania (pełne ładowanie baterii w 90 min.) i szybkiej transmisji danych Ascend G300 jest niezawodnym narzędziem do komunikacji.

HUAWEI Ascend G300 plasuje się pomiędzy modelami ze średniej oraz wyższej półki. Szczególną uwagę zwracają parametry takie, jak duży, 4-calowy ekran zabezpieczony Corning® Gorilla® Glass, system dźwięku przestrzennego DTS a także mocny procesor 1GHz, które cechują smartfony najwyższej klasy.

HUAWEI Ascend G300 jest dostępny w ofercie operatora PLAY, w drugiej połowie sierpnia będzie wprowadzony także do sprzedaży pozaoperatorskiej w cenie do 900 PLN.

 

Dodaj komentarz