SteelSeries: sprzęt dla fanów Counter-Strike Global Offensive już dostępny

SteelSeries, wiodący producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, poinformował o rozpoczęciu sprzedaży zestawu słuchawkowego, myszy oraz podkładki, stworzonych z myślą o fanach trafiającej właśnie na rynek gry Counter-Strike®: Global Offensive.

W skład nowej linii urządzeń, która jest już dostępna m.in. w sklepie internetowym na stronie steelseries.com, wchodzą:

Headset Siberia v2 Counter-Strike®: Global Offensive – 99,99 €

 

Czysty, wyraźny dźwięk i doskonała komunikacja to elementy rozgrywki, które w przypadku Counter-Strike’a mogą zdecydować o porażce lub zwycięstwie drużyny. Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset wyposażono w miękkie, pokryte skórą nauszniki, które wzorowo tłumią zewnętrzne dźwięki. Miękki pałąk i przemyślana konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest lekkie i wygodne, zaś wzór na obudowie – z elementami kamuflażu – doskonale pasuje do charakteru i oprawy graficznej gry. Urządzenie wyposażone jest również w:

– wysuwany, wielokierunkowy mikrofon,

– 50-mm głośniki,

– umieszczony na kablu pilot umożliwiający regulację głośności i włączanie/wyłączanie mikrofonu,

– pokryty gumą kabel o długości 3 m, ze złączami 3,5mm.

Mysz SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive – 59,99 €

Mysz przeznaczona jest zarówno dla lewo-, jak i praworęcznych graczy. Wyposażono ją w sześć przycisków, z których dwa wyróżniają się zwiększoną powierzchnią – tak, by gracz miał ułatwiony dostęp do najczęściej wykorzystywanych poleceń. Jej kluczowe cechy to:

– sensor optyczny charakteryzujący się rozdzielczością w zakresie 1,600 – 3,200 DCPI,

– pełna kompatybilność z oprogramowaniem SteelSeries Engine, które umożliwia precyzyjne konfigurowanie ustawień myszy oraz definiowanie dowolnej liczby profili,

– obudowa pokryta materiałem o matowym wykończeniu i ozdobiona motywem kamuflażu oraz charakterystycznym logo Counter-Strike: Global Offensive,

– rolka z czterema poziomami podświetlenia,

– dedykowany przycisk do zmiany ustawień CPI,

– powiększone stopki z materiału UPE, zapewniające gładkie, jednostajne przesuwanie,

– 2-metrowy kabel z podwójnym oplotem.

 

Podkładka SteelSeries Counter-Strike®: Global Offensive QcK – 14,99 €

 

Jej dolna część pokryta jest antypoślizgowym, gumowanym materiałem, a zoptymalizowana pod kątem grania powierzchnia górna zapewnia idealne podłoże dla myszy. Podkładka jest oczywiście ozdobiona charakterystycznym logo Counter-Strike: Global Offensive.

Dodaj komentarz