Nowy tablet HUAWEI już w Polsce – MediaPad 7 Lite

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił dziś wprowadzenie na polski rynek nowego tabletu – HUAWEI MediaPad 7 Lite. To wyjątkowo lekki, wyposażony w mocną baterię i wydajny procesor 1.2GHz tablet, który przyciąga uwagę eleganckim wzornictwem i aluminiową, stylową obudową. Tablet będzie dostępny w ofercie operatora sieci T-Mobile i ofercie pozaoperatorskiej już w tym tygodniu.

HUAWEI MediaPad 7 Lite to nasza propozycja dla klientów poszukujących ciekawego, wydajnego  tabletu. Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że z tym tabletem każdy może korzystać w nieograniczony, wygodny sposób z multimediów niezależnie od miejsca – powiedział Richard Yu, prezes HUAWEI Device.

HUAWEI MediaPad 7 Lite pracuje na systemie Android™ 4.0. Wyposażono go w pojemnościowy ekran WSVGA w technologii IPS o przekątnej 7 cali i  rozdzielczości 1024×600 pikseli, który zapewnia krystalicznie czysty obraz 1080p HD bez względu na rodzaj wyświetlanej treści, oraz jednordzeniowy procesor 1.2 GHz z 1GB pamięci RAM, gwarantujący szybką pracę systemu. W tablecie zainstalowano 8GB pamięci, którą można rozbudować do 32GB przy pomocy karty microSD™. Dzięki temu HUAWEI MediaPad 7 Lite oferuje mnóstwo przestrzeni na gry, filmy, zdjęcia czy muzykę.

Tablet ma wymiary 193 x 120 x 11 mm i waży zaledwie 380g, pomimo zainstalowania litowo-polimerowej baterii o pojemności aż 4100 mAh. Mocna bateria gwarantuje długą pracę tabletu, nawet gdy jesteśmy w drodze, daleko od zasilania.

Najciekawsze chwile uwiecznimy przy pomocy kamery 3.2 megapiksela, natomiast przednia kamera pozwoli pozostać w kontakcie z najbliższymi za pośrednictwem wideorozmów. HUAWEI MediaPad 7 Lite będzie dostępny w wersjach z 3G oraz WiFi oraz obsługą standardów HSDPA, UMTS i EDGE oraz Bluetooth® 3.0.

Sugerowana cena detaliczna tabletu MediaPad 7 Lite w ofercie pozaoperatorskiej to 1269 PLN.

Dodaj komentarz