Podkładka dla fanów StarCraft II

Fani gry StarCraft II: Heart of the Swarm, mogą się zaopatrzyć w bardzo klimatyczną podkładkę pod mysz specjalnie wyprodukowaną przez firmę SteelSeries. Jak zapewnia producent jest ona wykonana z wysokiej jakości materiału. Widnieje na niej nic innego jak wizerunek bohaterki Sarah Kerrigan. Ponadto podkładka ma walory praktyczne. Wyposażona w powierzchnie o gładkim poślizgu oraz gładki antypoślizgowy spód.

 

Tą stylową podkładkę możemy zakupić za cenę 14,99 Euro co w przeliczeniu na naszą walutę daję około 62 złotych. Jest ona dostępna w sklepie internetowym SteelSeries oraz w wybranych sklepach online. Dodajmy jeszcze, że od 18 marca przez pieć dni na kanale Facebook na fanów gry czeka wiele niespodzianek w postaci konkursów i promocji z okazji „StarCraft II: Heart of the Swarm ze SteelSerie”, a także przeceny zestawów sprzętu różnego rodzaju. 

My tylko przypomnimy, że SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na http://steelseries.com

Dodaj komentarz