Zestaw głośników dla graczy z serii GX-Gaming


Genius zaprezentował dedykowany dla graczy zestaw głośników 5.1 SW-G5.1. Należy on do serii GX-Gaming. Składa się z 5-ciu satelit o mocy 10W  każda oraz subwoofera o mocy 30W. Tego ostatniego wyposażono w membranę o średnicy 6,5 cala.

Pasmo przenoszenia głośników zawiera się w zakresie 50Hz-20-KHz. Według producenta duża moc i przestrzenny dźwięk zapewniają realistyczne wrażenia w grach i filmach.  Ponadto głośniki korzystają z przewodów RCA w celu podłączenia źródła przestrzennego dźwięku. Użytkownik, dzięki kablowi jack 3,5 mm, może podłączyć także drugie urządzenie w tym mobilne jak smartfon czy tablet.  

Na przednim panelu subwoofera, umiejscowione są przyciski, które służą do regulacji głośności i natężenia niskich tonów. W tym miejscu użytkownik znajdzie też wejście liniowe i wyjście słuchawkowe a także Diode LED sygnalizującą stan pracy urządzenia.

Jako wyposażenie dodatkowe, producent dołączył bezprzewodowy pilot, pozwalający na wybór trybu pracy (stereo/surround), regulację głośności i natężenia niskich tonów.

 Zestaw głośników Genius SW-G5.1 3500 posiada  24-miesięczną gwarancję producenta, a sugerowana cena detaliczna wynosi 319 PLN brutto.

Dodaj komentarz