Bezprzewodowa klawiatura/podkładka BlueKy

Polscy użytkownicy mogą zakupić już bezprzewodową klawiaturę BlueKy firmy NotOnlyPC. Dzięki temu urządzeniu można się połączyć z tabletami za pomocą technologii Bluetooth 3.0 a jego zasięg wynosi nawet do 10 metrów.

Z racji swoich niewielkich wymiarów, klawiatura może służyć również jako nakładka do iPada, którą mocujemy za pomocą magnesu. Wtedy model pełni funkcje ochronną i zmienia wizualnie iPada w MacBooka. Dzięki opcji SmartCover tablet automatycznie przełączany jest w tryb uśpienia po zamknięciu nakładki.

Według producenta niskoprofilowa klawiatura zapewnia wysoki komfort pisania. Dużym udogodnieniem są też dodatkowe klawisze funkcyjne, które umożliwiają regulowanie jasności ekranu, dostosowywanie głośności czy zarządzanie odtwarzanymi multimediami.

Urządzenie firmy NotOnlyPC wyposażone jest we wbudowaną baterię, którą wystarczy naładować raz w miesiącu. W trybie czuwania klawiatura BlueKy może pozostać nawet przez 65 dni. W górnym panelu umieszczony został również przycisk całkowicie odcinający zasilanie, dzięki czemu możliwe jest dodatkowe zaoszczędzenie energii w przypadku niekorzystania z klawiatury.

Wysuwana podstawka schowana w aluminiowej obudowie umożliwia ustawienie tabletu zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.

Bezprzewodowa klawiatura BlueKy dedykowana jest użytkownikom iPadów, ale sprzęt z powodzeniem może być uzupełnieniem również dla innych tabletów lub komputerów. Urządzenie jest kompatybilne z systemami iOS, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Android. Producent objąl sprzęt 2-letnią gwarancją.Sugerowana cena detaliczna wynosi 199 urządzenia wynosi złotych. 

Model NotOnlyPC BlueKy
Interfejs Bluetooth 3.0
Kompatybilność Dedykowane dla iPadów wszystkich generacji. Klawiatura jest również kompatybilna z innymi tabletami i komputerami.
Zgodność z systemami

Windows Vista, Windows7, Windows 8 / Android / oraz iOS

Zasięg Do 10 metrów
Pobór prądu podczas pracy <5.0mA
Pobór prądu w trybie czuwania 90:uA
Pobór prądu w trybie uśpienia <6uA
Czas trybu czuwania około 65 dni
Zawartość opakowania Klawiatura bezprzewodowa , przewód USB, podręcznik szybkiej instalacji
Wymiary: 0,7 (W) x 19 (G) x 24 (S) cm

Dodaj komentarz