Słuchawki Marshall Monitor

Firma Marshall wypuszcza na europejski rynek najnowszy model słuchawek Monitor, reklamując go jako gratkę dla melomanów. Stylistycznie nawiązują one do stylu vintage z lat 60 i 70. 

Producent zapewnia, że zadbano o najwyższą jakość wykonania. Wytrzymałe metalowe zawiasy mają zapewniać wysoką trwałość. Natomiast elastyczna konstrukcja umożliwia łatwe składanie słuchawek, co sprawia, że są łatwe w transporcie.


Głośniki mają średnicę około 40 mm i dostarczają niezapomnianych wrażeń podczas słuchania każdego rodzaju muzyki. Wydobywający się ze słuchawek dźwięk charakteryzuje się głębokimi basami, czystymi wokalami oraz krystalicznymi tonami wysokimi. Ciekawym rozwiązaniem jest system F.T. F., pozwalający dostosować brzmienie do specyficznych wymagań użytkownika.

Słuchawki posiadają specjalną wkładkę znajdującą się pod poduszkami wyścielającymi wnętrze muszli. To rozwiązanie ma sprawiać, że dźwięk jest łagodny i ciepły. Po usunięciu wkładki, co jest bardzo prostą czynnością, dźwięk staje się bardziej wyrazisty.

Specyfikacja techniczna:

Impedancja – 42 Ω

Czułość  – 100 mV @ 1kHz= 99 dB SPL

Częstotliwość – 10 Hz – 20 kHz

WBCV – 113 mV

 

 

Dodaj komentarz