Z710 w nowej wersji z Androidem 4.1.1 Jelly Bean [PR]

 

Najbardziej zaawansowany technologicznie tablet teraz z Androidem 4.1.1. Dzięki nowej wersji systemu operacyjnego poprawiła się płynność pracy urządzenia i jego bezpieczeństwo, wprowadzono także liczne zmiany w interfejsie. Wszystko to sprawia, że jest niekwestionowanym liderem na rynku tabletów rugged.


 Niezbędne do przeprowadzania aktualizacji pliki, w tym opis samej procedury, znajdziemy na stronie: http://en.getac.com/support/downloads.html. Zaktualizowane urządzenie oferuje płynniejszą pracę, dostęp do sklepu Google Play i innych usług Google Mobile i oczywiście liczne pozytywne zmiany w interfejsie.

 

Getac Z710 gwarantuje ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne (m.in. upadki z wysokości 180 cm), wstrząsy, wibracje oraz szczelność na poziomie IP65, która zapewnia ochronę przed strumieniem wody i pyłem. Z710 jest pierwszym na świecie tabletem klasy rugged, który posiada certyfikat ANSI/ISA 12.12.01 pozwalający na przebywanie w miejscach zagrożonych wybuchem.

Z710 to urządzenie przeznaczone do szerokiego grona odbiorców: klientów indywidualnych, branży motoryzacyjnej, transportu, pracowników terenowych, służb mundurowych zatem spełnia oczekiwania najbardziej wymagających sektorów. Tablet jest lekki (w swojej klasie) – waży zaledwie 0,8 kg, a bateria pozwala na 10-godzinne nieprzerwane użytkowanie.

Jednym z istotnych wyróżników Z710 jest zintegrowany czytnik kodów kreskowych 1D/2D, umożliwiający szybkie przechwytywanie danych – nawet 3 razy szybsze niż urządzenia bazujące na skanerach software’owych. Inną ciekawą funkcją jest wysokiej czułości moduł GPS o precyzji pozycjonowania do 1,5m. Czytnik RFID, WiFi, Bluetooth i modem 3.5G zapewniają szybki i wysokiej jakości przepływ danych, a co za tym idzie – sprawną komunikację.

Zaletą jest również ultra czuły ekran dotykowy oparty na technologii LumiBond™, stanowiący połączenie rozwiązań technicznych Gorilla Glass, pojemnościowego panelu dotykowego oraz OCR (Optical Clear Resin). Ekran reaguje na dotyk sprawnie i bez opóźnień, a jego obsługę ułatwia również dołączony rysik. Tablet może być obsługiwany w rękawiczkach bez konieczności ciągłego ich zdejmowania. Z kolei zastosowane powłoki antyodblaskowe Getac QuadraClear™ zapewniają wysoką czytelność ekranu niezależnie od pogody i doświetlenia otoczenia.

Kluczowe cechy produktu:

 • Android 4.1.1 Jelly Bean

 • wymiary: 21,7×14,2×2,7 cm, waga 0,8 kg

 • ekran dotykowy 7’’, na którym można pracować w rękawiczkach

 • 10-godzinny czas pracy baterii

 • ekran dotykowy oparty na technologii LumiBond™

 • certyfikaty: IP65, MIL-STD-810G, ANSI/ISA 12.12.01

 • wysokiej czułości GPS oparty na SiRFstarIV™

 • WiFi/Bluetooth/ modem 3.5G

 • czytnik kodów kreskowych 1D/2D

 • aparat o rozdzielczości 5MP z auto-focus

 • czytnik RFID

Tablet Z710 dostępny jest u polskiego dystrybutora produktów Getac www.rugged.com.pl.

Cena: 3 781 zł netto.

Dodaj komentarz