Zasilacze Cooler Master z serii V

 
Cooler Master wprowadził do sprzedaży zasilacze z serii V. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz całkowicie modularnym okablowaniem. Modele Cooler Master V dostępne są w wersjach o mocy 700 W, 850 W i 1000 W. Wszystkie z nich są zgodne ze standardem ATX12V 2.31, oferując sprawność potwierdzoną certyfikatem 80 PLUS Gold sięgającą 93%. Zostały one wyposażone w komplet zabezpieczeń: OVP (nadmiarowo-napięciowe), UVP (niedomiarowo-napięciowe), OPP (przeciążeniowe), OTP (temperaturowe) oraz SCP (zwarciowe).

Za właściwe temperatury odpowiada 135-mm wentylator z łożyskiem FDB.  Ciekawym elementem jest również modularne okablowanie.


Wewnątrz zasilaczy znaleziono japońskie kondensatory a także podwójny filtr EMI, który sprawia, że napięcie na poszczególnych liniach jest stabilne.

Zasilacze Cooler Master V są dostępne w sprzedaży. Ich ceny wynoszą odpowiednio 553 złote za model o mocy 700 W680 złotych za model o mocy 850 W oraz 808 złotych za model o mocy 1000 W. Producent objął sprzęt  5-letnią gwarancją.

 

 

Dodaj komentarz