Obudowa Corsair Obsidian 350D

 

W sprzedaży pojawiła się obudowa Corsair Obsidian 350D – najmniejszy i najuboższy przedstawiciel serii. Dostępna jest w wersji standardowej oraz w tej ze sporym oknem na lewej ściance. Obydwie mają wymiary 450 x 210 x 440 i zostały wykonane ze stali.

Na przednim panelu wykonanego ze szczotkowanego aluminium umieszczono dwa złącza audio oraz dwa porty USB 3.0. Obudowa może współpracować z płytami głównym o formacie mini-ITX i mATX. Można w niej zamontować pięć kart rozszerzeń o długości do 380 mm i chłodzenie na procesor o wysokości nieprzekraczającej 160 mm. Użytkownik ma też do dyspozycji miejsca na dwóch napędów 5,25 cala, dwóch dysków twardych 3,5 cala i dwóch nośników 2,5 cala.  Zasilacz umiejscowiony jest na dole. Jego maksymalna długość wynosi 180 mm. Właściciel może zainstalować w obudowie maksymalnie pięć wentylatorów. U góry jest także miejsce na chłodnice.

Podstawowa wersja obudowy Corsair Obsidian 350D kosztuje została wyceniona na 99 USD  natomiast za wersję z oknem trzeba zapłacić dodatkowe 10 dolarów. Producent udziela na swoje produkty 2-letniej gwarancji.

Dodaj komentarz