Aplikacja MapaMap na tableta MID703

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – poinformowała o dostępności pełnej wersji nawigacji samochodowej MapaMap dla użytkowników tabletu MID703, wyposażonego w moduły 3G i GPS.  Wszyscy użytkownicy modelu MID703 już dziś mogą otrzymać bezpłatnie licencję umożliwiającą korzystanie z aplikacji MapaMap dla systemu Android. 

MapaMap to idealna nawigacja prowadząca bezpośrednio do wyznaczonego celu, zawierająca wszelkie niezbędne informacje wymagane przy nawigacji samochodowej po Polsce. Aplikacja nie tylko poprowadzi użytkownika zakręt po zakręcie, ale również ostrzeże go przed licznymi fotoradarami, poinformuje o przekroczeniu dozwolonej prędkości, a także pozwoli na wyszukanie konkretnego obiektu.

Tablet Dual Power 7” Ultra MID703 to wydajna i wyposażona w liczne dodatki znakomita oferta w swojej kategorii cenowej. Procesor MTK 8377 DUAL CORE 1,2GHz wraz z akceleratorem POWER VR 531 zapewniają odpowiednią wydajność dla wszystkich aplikacji. Stworzony przede wszystkim z myślą o zastosowaniach biznesowych Dual Power 7” Ultra MID9703 to idealny sprzęt do pracy dla osób pozostających w ciągłym ruchu, a przy tym pragnących pozostać w kontakcie ze współpracownikami. Wbudowany modem 3G dual SIM pozwala na połączenie z Internetem bez konieczności znajdowania się w zasięgu sieci WiFi, współpracuje również z całkowicie darmowym dostępem do Internetu Aero2. Za pomocą tabletu można prowadzić rozmowy głosowe oraz uczestniczyć w wideokonferencjach wszędzie tam, gdzie dostępny jest zasięg operatorów telefonii komórkowej. GPS i fabrycznie instalowana licencja nanawigację MapaMap Polska pomogą zaplanować trasę i dotrzeć na miejsce spotkania o właściwej godzinie, a dzięki baterii o wysokiej trwałości umożliwiającej ponad 6 godzin pracy zapewniony jest komfort użytkowania. Wartością dodaną jest również tylni aparat fotograficzny 5 Mpix z autofocusem i diodową lampą błyskową zapewniający zdjęcia o wysokiej, niespotykanej w przypadku tabletów jakości.8 GB dostępnej pamięci flash oraz możliwość rozbudowy o kolejne 32 GB dzięki kartom micro SD, Dual Power 7” Ultra MID703 oferuje odpowiednio obszerną przestrzeń na dane. Dzięki mobilnemu Internetowi, aparatowi o wysokiej jakości i nawigacji użytkownik dostaje do ręki potężne narzędzie pracy, które z łatwością wykorzysta również do multimediów i gier.

Dodaj komentarz