BU400 – biznesowe ultrabooki ASUSA

Na rynku pojawiły się biznesowe ultrabooki z serii ASUSPRO. BU400 są dostępne w sprzedaży w polskich sklepach. Jak to ultrabooki są one smukłe, lekkie, eleganckie i ważą około 1,64 kg. Jak zapewnia producent komputery wyposażono w elementy, które zwiększają wytrzymałość jak konstrukcja  wzmocniona włoknami węglowymi oraz specjalne zabezpieczenia przeciwwstrząsowe, które zapobiegają uszkodzeniom danych na dyskach twardych.

 

Ultrabook działa dzięki procesorowi trzeciej generacji Intel Core  (w zależności od modelu i3, i5 oraz i7) oraz 4GB DDR3 1600MHz SDRAM, z możliwością rozszerzenia do 8GB. Niektóre z wersji dysponują dodatkową kartą graficzną NVIDIA NVS 5200M. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji 14-calową, matową matryce HD. Pozwala ona na komfortową pracę w każdych warunkach. W zależności od wersji BU400 ma 500 GB dysk HDD lub szybki dysk SSD o pojemności 128 lub 256 GB.

Z związku z biznesowym przeznaczeniem komputer dysponuje funkcją Intel Small Business Advantage oraz Intel Smart Connect, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach przedsiębiorstw i instytucji.

 ASUS BU400 w zależności od wesjo różniących się podzespołami kosztuję od 3499 do 5299 złotych.

Dodaj komentarz