Nowy, wszechstronny odtwarzacz multimedialny od WD dostępny już w Polsce

Oferta multimedialnych odtwarzaczy firmy WD powiększyła się właśnie o nowe urządzenie – model WD TV Play. To propozycja dla tych użytkowników, którym zależy na wygodnym odtwarzaniu na telewizorze multimediów z Internetu oraz lokalnych zasobów sieciowych. Firma WD wprowadziła właśnie na Polski rynek uniwersalny odtwarzacz multimedialny do streamingu popularnych kanałów internetowych oraz zdjęć, muzyki i filmów z urządzeń sieciowych wprost na ekran telewizora HD. Urządzenie to zostało wzbogacono o nowy interfejs użytkownika, umożliwiający łatwe spersonalizowanie ulubionych treści. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 279 zł.

Odtwarzacz WD TV Play z wbudowanym modułem Wi-Fi (urządzenie jest też wyposażone w port Ethernet) bez problemu odtworzy najlepsze filmy, seriale i najpopularniejsze klipy wideo z Internetu, a także umożliwi korzystanie z serwisów radiowych i społecznościowych, dzięki takim aplikacjom jak m.in. YouTube, Vimeo, SlingPlayer, Comedy Time, Spotify, Deezer, Picasa, Flickr czy Facebook. WD TV Play zezwala użytkownikom cieszyć się różnorodnymi treściami cyfrowymi, takimi jak zdjęcia, muzyka czy filmy, zgromadzonymi na dysku komputera lub dysku sieciowym (DLNA/UPnP), np. My Book Live. Istnieje także możliwość bezpośredniego podłączenia do odtwarzacza kamery, aparatu czy pamięci USB.

Łatwy w instalacji i jeszcze prostszy w użyciu
Szybkie bezprzewodowe łącze internetowe lub połączenie poprzez port Ethernet wspierają streaming wideo Full HD 1080p. Proces instalacji jest prosty i intuicyjny, tak więc pierwsze uruchomienie WD TV Play potrwa zaledwie kilka minut. Po podłączeniu odtwarzacza przyjazny, intuicyjny interfejs przeprowadzi użytkownika przez ustawienie na domowym ekranie ulubionych aplikacji lub zaprogramowanie ich tak, aby uruchomiały się automatycznie zaraz po włączeniu urządzenia, co przyda się przy częstym słuchaniu muzyki czy prezencji zdjęć.

Nowe funkcje pilota z programowalnymi klawiszami, umożliwiają dostęp do ulubionych aplikacji za pomocą jednego przycisku – a dzięki darmowej aplikacji WD TV Remote™, Twój smartfon czy tablet zamieni się w pilota sterującego odtwarzaczem. WD TV Remote łączy się z domową siecią bezprzewodowa, a także współpracuje z innymi odtwarzaczami WD TV.

Dodaj komentarz